Kalmár góllal kezdett, a DAC 0-2 után, a 95. percben mentett pontot - videó

Igen fordulatos és gólgazdag meccsel kezdte a tavasz idényt a dunaszerdahelyi DAC a szlovák élvonalban.
Dudás Gábor 2021. február 14., vasárnap 20:36
Szerző: Dudás Gábor 2021. február 14., vasárnap 20:36

Bernd Storck csapata Trencsénben játszott 3-3-as döntetlent úgy, hogy a hazaiak már 2-0-ra is vezettek, de a Kalmár Zsolt 11-eséből is eredményes csallóköziek a 95. percben pontot raboltak - szintén egy büntetőnek köszönhetően.

Kalmár végig a pályán volt, Schäfer András a 76. percben, csereként szállt be.

AC Trencsén - DAC 3-3 (Kadák 26., Demitra 29., Čataković 70., ill. Nicolaescu 56., Kalmár 61. - 11-esből, Ramirez 95. - 11-esből)

Bernd Storck (DAC): - Nagyon nyílt mérkőzést láttunk mindkét csapat részéről, melyek az elejétől fogva győzelemre játszottak. Ha nem használjuk ki a lehetőségeinket, akkor muszáj hátul nagyon koncentráltnak lennünk, de ez nem sikerült. Soha sem egyszerű futni az eredmény után, de a védelemnek elsődleges szerepe van. Az első félidő után a Trencsén megérdemelten vezetett. Nagyon jól játszottak, magasan letámadtak bennünket. A második félidőben mutatott játékért viszont elismerés jár a játékosaimnak. Visszajöttünk a mérkőzésbe, és az egyenlítés is összejött. Az utolsó percben szerencsénk is volt. A második tizenegyest megelőző szabálytalanságot nem láttam, de a büntető az büntető. A helyzetek számához képest a 3-3 ideális eredmény. (dac1904.sk)

Sallai Roland
A Kicker szerint a nyári átigazolási szezonban eldől, hogy a Freiburg magyar játékosa, Sallai Roland hosszabbít vagy távozik.