A nagykárolyi születésű játékvezető vezetheti a Roma-Feyenoord finálét.
Az UEFA hivatalosan is bejelentette, hogy a nagykárolyi születésű, magyar és román állampolgársággal is rendelkező Kovács István vezetheti a Roma-Feyenoord Európa Konferencia Liga-döntőt. A bíró a román labdarúgó-szövetséget képviseli a FIFA játékvezetői keretében.
Kovács nemrégiben a Manchester City-Real Madrid BL-elődöntő odavágóját vezette kiválóan, igaz, Romániában nem kímélték őt több furcsa, közelmúltbeli momentuma miatt.
Magyar játékvezető legutóbb 2011-ben vezetett nemzetközi kupadöntőt, akkor a Bajnokok Ligája fináléját, a Barcelona-Manchester United mérkőzést (3-1) bízták az azóta visszavonult Kassai Viktorra.
Olvastad már?
Kubatov: “4-5-6 játékos el fog menni” - ilyen gyorsan kell futnia annak, aki a Fradiban akar játszani
A Fradi elnöke, Kubatov Gábor azt a minimális célt kezdi kitűzni, hogy a csapat érje meg a nemzetközi kupatavaszt. Csercseszovot pedig bevállalós pasasnak látja.
Elolvasom
Átigazolások
ZTE
Borges és Bakti is távozhat
A ZTE az egyik külföldi kérővel megegyezhetett Diego Borges eladásáról. Míg Bakti Balázs a szlovén másodosztályú Naftában folytathatja. (NSO)
Videoton
Két fiatal kölcsönben
A 17 éves Ekbauer Tamás és a 19 éves Rostás Szilárd is pályára lépett a Siófok elleni edzőmeccsen, mindkét fiatal a Fehérvár FC-től érkezett kölcsönben Veszprémbe. (VEOL)
Honvéd/Vidi
Kölcsön
Somogyi Ádámot Fehérvárra adta kölcsön a Honvéd.