Topligák: Megint Szalah volt a Liverpool hőse, Solskjaerral továbbra is hibátlan az MU – videók

Az egyiptomi támadó duplázott a Crystal Palace elleni hétgólos találkozón, míg a United Pogba és Rashford vezérletével nyert. Németországban tíz perc alatt három gólt lőtt a Frankfurt, otthon bukott a Bayer Leverkusen.
Nyikes Zoltán 2019. január 19., szombat 18:03
Szerző: Nyikes Zoltán 2019. január 19., szombat 18:03

Premier League, 23. forduló

Wolverhampton Wanderers–Leicester City 4-3 (Diogo Jota 4., 64., 93., R. Bennett 13., ill. Gray 47., Coady 51. – öngól, W. Morgan 87.)
AFC Bournemouth–West Ham United 2–0 (Wilson 53., King 91.)
Liverpool–Crystal Palace 4–3 (Szalah 46., 75., Firmino 53., Mané 93., ill. Townsend 34., Tomkins 65., Meyer 95.)
Watford–Burnley 0–0
Manchester United–Brighton & Hove Albion 2–1 (Pogba 27. – tizenegyesből, Rashford 42., ill. Gros 72.) Newcastle United–Cardiff City 3–0 (Schär 24., 63., A. Pérez 93.)
Southampton–Everton 2–1 (Ward-Prowse 50., Digne 64. – öngól, ill. Sigurdsson 91.)

Szalah élete egyik legkönnyebb gólját lőtte

Rashford szép csel után talált be

Bundesliga, 18. forduló

Bayer Leverkusen–Borussia Mönchengladbach 0–1 (Pléa 37.)
Eintracht Frankfurt–Freiburg 3–1 (Haller 36., Rebic 40., Jovics 45., ill. N. Petersen 69.)
VfB Stuttgart–Mainz 2–3 (N. González 83., 85., ill. Ascacíbar 22. – öngól, Mateta 28., Hack 72.)
Hannover–Werder Bremen 0–1 (Rashica 32.)
Augsburg–Fortuna Düsseldorf 1–2 (Schmid 64., ill. Ducksch 45., Raman 90.)

Ezzel a góllal nyert a Gladbach a Bayernél

Rebic remek lövőcsel után lőtt gólt a tizenhatoson kívülről

Jovics nagy védelmi hibát használt ki
Vasas
Tóth Milán
A Vasas meghosszabbította Tóth Milán szerződését.
Szabó Bálint
A csakfoci.hu úgy tudja, hogy Szabó Bálint neve is ott van a kiszemeltek listáján a negyedik kerületieknél.