C. Ronaldo mesteri hármassal válaszolt a kritikusainak - csak egyszer triplázott ennél gyorsabban

A Juventus a mesterhármast szerző Cristiano Ronaldo vezérletével 3-1-re nyert Cagliariban az olasz labdarúgó-bajnokság 27. fordulójának vasárnapi játéknapján.
Dudás Gábor 2021. március 14., vasárnap 21:53
Szerző: Dudás Gábor 2021. március 14., vasárnap 21:53

A portugál támadó pályafutása 57. mesterhármasát ért el, ezek közül a második leggyorsabbja volt az első 32 perc során elért tripla.

Serie A, 27. forduló:

Cagliari - Juventus 1-3 (Simeone 61. ill. C. Ronaldo 10., 25., 32. – a másodikat 11-esből)

20:45: AC Milan – Napoli

Serie A: Az Inter lassan két hónapja nem tudja, milyen egy bajnoki győzelem nélkül - videók
A listavezető Internazionale a Serie A 27. fordulójának vasárnap délutáni mérkőzésén egy 85. percben szerzett góllal győzött a Torino otthonában, így zsinórban hetedik sikerét aratta. Legutóbb január 23-án veszítettek pontot a milánóiak, akik jelenleg 9 ponttal vezetik a tabellát az egy meccsel kevesebbet játszott városi rivális AC Milan előtt. A kiesés elől menekülő Parma meglepetésre legyőzte a Rómát.