Serie A: Az Inter lassan két hónapja nem tudja, milyen egy bajnoki győzelem nélkül - videók

A listavezető Internazionale a Serie A 27. fordulójának vasárnap délutáni mérkőzésén egy 85. percben szerzett góllal győzött a Torino otthonában, így zsinórban hetedik sikerét aratta. Legutóbb január 23-án veszítettek pontot a milánóiak, akik jelenleg 9 ponttal vezetik a tabellát az egy meccsel kevesebbet játszott városi rivális AC Milan előtt. A kiesés elől menekülő Parma meglepetésre legyőzte a Rómát.
Dudás Gábor 2021. március 14., vasárnap 17:55
Szerző: Dudás Gábor 2021. március 14., vasárnap 17:55

Serie A, 27. forduló:

Torino – Internazionale 1-2 (Sanabria 70., ill. Lukaku 62. – 11-esből, L. Martínez 85.)

Parma – AS Roma 2-0 (Mihaila 9., Hernani 55. – 11-esből)

Bologna – Sampdoria 3-1 (Barrow 27., Svanberg 41., Soriano 71., ill. Quagliarella 37.)

18:00: Cagliari – Juventus

20:45: AC Milan – Napoli

Ezért bukott meg a Ronaldo-projekt: CR nem egy Del Piero - a Juventus félbehagyta az építkezést
Nincs nyugalom Torinóban, amióta a Juventus Cristiano Ronaldóval a soraiban kiesett az eredetileg esélytelenebbnek tartott portugál FC Porto ellenében a Bajnokok Ligája nyolcaddöntőjében. A csalódott szurkolók egy része Ronaldo távozását követelik, míg a legnevesebb olasz lapok Ronaldo bukásáról és árulásáról írtak egész héten. Ezzel a kudarccal megbukni látszik a Juventus Ronaldo-projektje, hiszen az Öreg Hölgy a portugál sztárral a soraiban zsinórban harmadik évben esett ki idejekorán (kétszer a legjobb tizenhat, egyszer a legjobb nyolc között) a BL-ből.