Topligák: Haaland bombaformában, Mourinho először kapott ki - videók

Ez történt a német Bundesligában és az olasz Serie A-ban vasárnap este. Eredmények, gólszerzők, videók.
Dudás Gábor 2021. szeptember 19., vasárnap 21:56
Szerző: Dudás Gábor 2021. szeptember 19., vasárnap 21:56

Serie A

Nagy meglepetésre az AS Roma kikapott a Hellas Verona vendégeként, míg a Lazio hazai pályán csupán 2-2-es döntetlent játszott a Cagliarival vasárnap kora este az olasz labdarúgó-bajnokság negyedik fordulójában.

A Farkasok Jose Mourinho vezetésével első vereségüket szenvedték el, ami azért is nagy szenzáció, mert a hétközben edzőváltáson átesett észak-olasz együttes az első három körben pontot sem szerzett.

A Maurizio Sarri irányította Lazio az első félidő hajrájában megszerezte a vezetést az eddig egypontos szárd együttes ellen, a fordulás után azonban néhány percen belül fordítottak a vendégek és a hazaiak 80. percben szerzett gólja csak egy pontot ért. (MTI)

Serie A, 4. forduló:

Hellas Verona - AS Roma 3-2 (Barak 49., Caprari 54., Faraoni 63., ill. Pellegrini 36., Ilic 58. – öngól)

Lazio - Cagliari 2-2 (Immobile 45., Cataldi 83., ill. J. Pedro 46., Baldé 62.)

Bundesliga

A Borussia Dortmund 4-2-re legyőzte otthon az Union Berlint a német labdarúgó-bajnokság ötödik fordulójának vasárnapi játéknapján. A sárga-feketéknél duplázott a norvég Erling Haaland, aki ebben az idényben nyolc tétmérkőzésen 11 gólnál tart. Az Union Berlin ezzel elvesztette veretlenségét.

A találkozó előtt pedig a mezőnyben egyedüliként százszázalékos Wolfsburg hazai pályán 1-1-es döntetlent játszott a nyeretlen Eintracht Frankfurttal. (MTI)

Bundesliga, 5. forduló:

Borussia Dortmund – Union Berlin 4-2 (Guerreiro 11., Haaland 24., 83., Friedrich 52. – öngól, ill. Kruse 57. – 11-esből, Voglsammer 81.)

Wolfsburg – Eintracht Frankfurt 1-1 (Weghorst 71., ill. Lammers 38.)

VfB Stuttgart – Bayer Leverkusen 1-3

Ronaldo nem tud leállni, de a BL-antihős nyert meccset az MU-nak - videó
A Manchester United 2-1-re nyert a West Ham United otthonában az angol labdarúgó-bajnokság ötödik fordulójának vasárnapi játéknapján.