A Ferencváros elleni, hétközi Európa Liga-csoportmeccs (2-1) után a Bundesligában volt jelenése a Bayer Leverkusennek és a gyógyszergyáriak úgy győztek 3-1-re Stuttgartban, hogy a 32. perctől emberhátrányban futballozott. Ahogy csütörtökön, most is a fiatal Wirtz szerezte a mindent eldöntő találatot.
Bundesliga, 5. forduló:
VfB Stuttgart – Bayer Leverkusen 1-3 (Mangala 38., ill. Andrich 2., Schick 19., Wirtz 70.) - piros lap: Andrich (32.)
Később:
17:30: Borussia Dortmund – Union Berlin
19:30: Wolfsburg – Eintracht Frankfurt
Átigazolások
Újpest
A száműzött Bukarestben?
A fegyelmi okok miatt a keretből kizárt André Duarte előtt megnyílhat az út Bukarestbe.
Szentlőrinc
Waltner közös megegyezéssel távozik
Igaznak bizonyult a Csakfoci korábbi információja, a Szentlőrinc hivatalos honlapján jelentette be, hogy Waltner Róbert vezetőedző közös megegyezéssel távozik a csapattól.
Szentlőrinc
Waltner elbúcsúzott
Az eddig az NB II-es Szentlőrincet irányító Waltner Róbert Facebook-oldalán búcsúzott el a szurkolóktól, ezzel megerősítve a Csakfoci információját. Itt már az utódról is írtunk.