Ronaldo nem tud leállni, de a BL-antihős nyert meccset az MU-nak - videó

A Manchester United 2-1-re nyert a West Ham United otthonában az angol labdarúgó-bajnokság ötödik fordulójának vasárnapi játéknapján.
Dudás Gábor 2021. szeptember 19., vasárnap 17:50
Szerző: Dudás Gábor 2021. szeptember 19., vasárnap 17:50

A Vörös Ördögök első gólját Cristiano Ronaldo szerezte, az ötszörös aranylabdás portugál szupersztár visszatérését követően a harmadik mérkőzésén már a negyedik találatát érte el az együttesben.

Ole Gunnar Solskjaer együttese a 89. percben - a hétközi, Young Boys elleni BL-csoportmeccsen sorsdöntő hibát elkövető - Jesse Lingard találatával került másodszor előnybe, majd a hazaiak büntetőhöz jutottak, de a 11-es elvégzésére csereként pályára lépő Mark Noble hibázott.

Az MU négy győzelemmel és egy döntetlennel jelenleg a második helyen áll a tabellán a Liverpool mögött, amely csak jobb gólkülönbségének köszönhetően előzi meg. (MTI)

Premier League, 5. forduló:

West Ham United - Manchester United 1-2 (Benrahma 30., ill. C. Ronaldo 35., Lingard 89.) - kihagyott 11-es: Noble (West Ham, 95.)

Brighton - Leicester City 2-1 (Maupay 35. - 11-esből, Welbeck 50., ill. Vardy 61.)

17:30: Tottenham Hotspur - Chelsea

Magyarokat igazol?
Csepregi György
Három magyar játékos (ebből egy játszik itthon) van a belga élvonalba feljutó Beerschot magyar sportigazgatójának, Csepregi Györgynek a listáján. (Sportrádió)
Siófok
Vukmir távozott, megvan az utódja
Dragan Vukmir távozott a Siófok vezetőedzői posztjáról, utódja a legutóbb Ajkán dolgozó Jeney Gyula lett.
Figyelmeztetés a légiósoknak
Az NB I-es klub egy jogi szakértőn keresztül adott ki hivatalos közleményt a légiósok helyzetével kapcsolatban.