BL: Ronaldo újabb gólja semmit nem ért, sokkoló MU-vereség a Fradi kiejtője ellen - videó

Hiába vezetett Cristiano Ronaldo góljával a Manchester United Bernben, a mintegy 60 percet emberhátrányban futballozó angol sztárcsapat végül pontot sem szerzett a Young Boys ellen (1-2). Jesse Lingard hatalmas hibája után született a második hazai gól a 95. percben. A másik kora esti BL-meccsen, Sevillában csak 11-esből született gól (1-1), a Salzburg viszont két büntetőt ki is hagyott.

F-csoport:

Young Boys - Manchester United 2-1 (Ngamaleu 66., Siebatcheu 95., ill. C. Ronaldo 13.)

Piros lap: Wan-Bissaka (MU, 35.)

21:00: Villarreal – Atalanta

G-csoport:

Sevilla – Salzburg 1-1 (Rakitic 43. – 11-esből, ill. Sucic 21. – 11-esből) - kihagyott 11-es: Adeyami (13.), Susic (37.) - mindkettő Salzburg

Piros lap: En Nesyri (Sevilla, 50.)

21:00: Lille – Wolfsburg

H-csoport:

21:00: Malmö – Juventus

21:00: Chelsea – Zenit Szentpétervár

BL: A Bayern lefocizta a fogatlan Barcelonát, sima Juve-siker - eredmények, videók
A "méregfog", Lionel Messi távozásával és a fiatalítással meggyengült Barcelona sima, 3-0-s vereséget szenvedett a Bayern Münchentől kedden hazai pályán. Ugyanígy hármat lőtt a Juventus Malmöben, de győzőtt a címvédő Chelsea is. Ez történt a kedd esti BL-csoportmeccseken.