Bundesliga: Sallaival a kezdőben ikszelt a Freiburg, magabiztosan nyert otthon a Hertha

Gól nélküli döntetlennel ért véget a Fürth-Freiburg találkozó, melyen Sallai Roland végig a pályán volt.
Póczik Dávid 2022. március 19., szombat 17:24
Gól nélküli döntetlennel ért véget a Fürth-Freiburg találkozó, melyen Sallai Roland végig a pályán volt.
Szerző: Póczik Dávid 2022. március 19., szombat 17:24

A német elsőosztály 27. fordulójában a Freiburg a sereghajtó Fürth otthonába látogatott, Sallai Roland kezdőként végigjátszotta az összecsapást, amely 0-0-s döntetlenre végződött. Sallaiék így a negyedik helyre léptek előre, egy ponttal megelőzve az egy mérkőzéssel kevesebbet játszó RB Leipzig csapatát.

A Hertha BSC kilenc nyeretlen bajnoki után tudott újra győzni. A berliniek Stark, Belfodil és Tousart góljával hazai pályán 3-0-ra győzték le a tabella elején tanyázó Hoffenheim csapatát. A meglepően sima győzelmének köszönhetően a fővárosi csapat elmozdult a kiesőzónából és jelenleg a 15. helyen áll. Dárdai Márton a 91. percben, csereként lépett a pályára.

Bundesliga, 27. forduló

Fürth-Freiburg 0-0

Hertha BSC-Hoffenheim 3-0 (Stark, 42., Belfodil, 64., Tousart, 74.)

Mainz-Bielefeld 4-0 (Burkardt, 1., 74. - tizenegyesből, Niakhate, 64. - tizenegyesből, Ingvartsen, 78. - tizenegyesből)

VfB Stuttgart-Augsburg 3-2 (Anton, 44., Marmoush, 79., Tiago, 85.,  ill. Hahn, 6., Gregoritsch, 46.)

Olvastad már?
Bundesliga-botrány: "Ez az este rendkívül kínos és keserű a számunkra" - kórházba kellett szállítani a fejbe dobott partjelzőt
A Bochum játékosa, Simon Zoller kőkemény üzenetet küldött a poharat bedobó drukkernek: "neked nincs helyed a stadionban!"
Elolvasom
Neked ajánljuk
Átigazolások
PMFC
Külföldön a magyar fiatal
A PMFC saját nevelésű játékosa, a klub U16-os csapatának kapitánya, Andruskó Adrián a horvát élvonalbeli NK Osijek akadémiáján folytatja pályafutását.
Videoton FC Fehérvár
Huszti külföldi ajánlatra vár
Huszti András menedzsere az NSO-nak elmondta, hogy a játékos ugyan egy fehérvári erőnléti edzővel készül, de a külföldi folytatás a terv. Ciprusi, holland és német alacsonyabb osztályú klubbal tárgyalnak.
Légiósok
Megvan Koszta új csapata
Hivatalossá vált, hogy új csapatot talált magának Koszta Márk, akinek a szerződtetését bejelentette az izraeli élvonalban szereplő Hapoel Petah Tikva.
Tovább az összes átigazoláshoz