Fotó: twitter.com/VfL_Wolfsburg

Bundesliga: Elmaradt a Hertha-bravúr a dobogós otthonában, ötöt vágott a Bayern - eredmények, videók

A Bundesliga 23. fordulójában nem tudott pontot szerezni a Dárdai Pál vezette Hertha a harmadik helyezett Wolfsburgnál, a berlinieknél végigjátszotta a bajnokit Dárdai Márton. A Bayern Münchennél Gnabry és Lewandowski is duplázott, simán nyert a Dortmund és a Stuttgart is.
Nyikes Zoltán 2021. február 27., szombat 17:39
Szerző: Nyikes Zoltán 2021. február 27., szombat 17:39

A Hertha BSC Dárdai Pál kispadra visszatérését követő ötödik mérkőzésén a negyedik vereségét szenvedte el: a berlini gárda a német labdarúgó-bajnokság 23. fordulójának szombati játéknapján Wolfsburgban kapott ki 2-0-ra. A magyar szakember még nyeretlen második edzősége alatt. Fia, Márton végigjátszotta a találkozót.

A címvédő és listavezető Bayern München könnyedén, 5-1-re győzte le otthon a Kölnt, és második félidei eredményes játékával a Borussia Dortmund is magabiztosan győzött.

Bundesliga, 23. forduló:

Bayern München-1. FC Köln 5-1 (Choupo-Moting 18., Lewandowski 34., 65., Gnabry 82., 86., ill. Skhiri 49.)
Borussia Dortmund-Bielefeld 3-0 (Dahoud 48., Sancho 58. - 11-esből, Reinier 81.)
VfB Stuttgart-Schalke 04 5-1 (Endo 10., 26., Kalajdzic 34., Klement 88., Didavi 92., ill. Kolasinac 40.)
Wolfsburg-Hertha BSC 2-0 (Klunter 38. - öngól, Lacroix 90.) Kiállítva: Pongracic, 94. - Wolfsburg

Gnabry 5-1

Topligák: Kétgólos hátrányból fordítottak Gulácsiék, rangadót nyert a Barcelona - eredmények, videók
A félidőben még 2-0-ra vezetett a Mönchengladbach a Leipzig otthonában, de a második játékrészben elképesztő teljesítményt produkált Gulácsi Péter és Willi Orbán csapata. A La Ligában hat győztes meccs után kapott ki a Sevilla, amely otthonából a Barcelona hozta el a három pontot.
Gulácsi Péter
Rouven Schröder sportigazgató elárulta, hogy a nyáron a Leipzig biztosan megválik az egyik kapusától.
Freiburg
Lőw Zsolt
A Bild szerint a Bayern München asszisztensedzőjeként dolgozó Lőw Zsolt is jelölt a Freiburgnál, ahonnan a szezon végén távozik Christian Streich vezetőedző.