Nemrég a Fradival hozták szóba, most a belga címvédőnél folytatja a korábbi Barca-edző - hivatalos

A 49 éves tréner korábban a Barcelonánál dolgozott, most másfél évre írt alá a belga élvonalbeli Club Brugge-nál.
Póczik Dávid 2022. január 4., kedd 14:29
A 49 éves tréner korábban a Barcelonánál dolgozott, most másfél évre írt alá a belga élvonalbeli Club Brugge-nál.
Szerző: Póczik Dávid 2022. január 4., kedd 14:29

Ronald Koeman korábbi barcelonai segítőjét, Alfred Schreudert nevezték ki a belga labdarúgó-bajnokságban címvédő Club Brugge vezetőedzőjének - derült ki a klub hivatalos közleményéből.

Ahogyan korábban beszámoltunk, Schreuder neve a magyar rekordbajnok Ferencvárosnál felmerült már Szergej Rebrov nyári távozása után. A holland tréner körüli átigazolási pletykák pár nappal Peter Stöger távozását követően ismét felerősödtek, ám akkor sem ő, hanem az orosz Sztanyiszlav Csercseszov lett végül a befutó.

A 49 esztendős holland szakember másfél éves szerződést kötött a belga bajnokság jelenleg második helyén álló együttessel, amelynél az AS Monacóhoz távozó Philippe Clementet követi a kispadon.

Schreuder Ronald Koeman mellett a Barcelona asszisztensedzője volt, de korábban Erik ten Hag, Julian Nagelsmann és Huub Stevens jobbkezeként is tevékenykedett, míg vezetőedzőként a Hoffenheimet és a Twentét irányította.

Átigazolások
Légiósok
Barkóczi bontott Brazíliában
Barkóczi Benedek szerződést bontott a brazil Santa Fével, mert a klub nem teljesítette a járulékfizetést, így a magyar támadó nem kapott munkavállalási engedélyt. Jelenleg szabadon igazolható.
Brentford
Sallai Roland
Törökországi források szerint Sallai Rolandot a Premier League-ben szereplő Brentford látná szívesen, de a Galatasaray csak komoly összegért engedné el őt.
Sion
Vanczák Vilmos
A korábbi 79-szeres magyar válogatott Vanczák Vilmos a svájci élvonal hatodik helyén álló FC Sion másodedzője lett.    
Tovább az összes átigazoláshoz