BL: Idegenben égett az MU, Haaland duplázott, Gulácsiék hátrányból fordítottak - eredmények, videók

A Gulácsi Péterrel és Willi Orbánnal felálló RB Leipzig hátrányból fordítva 2-1-re nyert az előző szezonban döntős Paris Saint-Germain ellen szerdán a Bajnokok Ligája csoportküzdelmeinek harmadik fordulójában.
Csakfoci Admin 2020. november 4., szerda 23:50
Szerző: Csakfoci Admin 2020. november 4., szerda 23:50

E-csoport

A csoport állása: 1. Chelsea 7 pont, 2. Sevilla 7, 3. Krasnodar 1, 4. Rennes 1

Sevilla-Krasnodar 3-2 (Rakitic 42., En Nesyri 69., 72., ill. Suleymanov 17., Berg 21. - 11-esből) - kiállítva: Navas 50. (Sevilla)

Chelsea-Rennes 3-0 (Werner 10., 41. - mindkettőt 11-esből, Abraham 50.) - kiállítva: Dalberg 40. (Rennes)

F-csoport

A csoport állása: 1. Dortmund 6 pont, 2. Lazio 5, 3. Bruges 4, 4. Zenit 1

Zenit-Lazio 1-1 (Jerohin 32., ill. Caicedo 82.)

Club Brugge-Dortmund 0-3 (T. Hazard 14., Haaland 18., 32.)

G-csoport

A csoport állása: 1. Barcelona 9 pont, 2. Juventus 6, 3. Dinamo Kijev 1, 4. Ferencváros 1

Barcelona-Dinamo Kijev 2-1 (Messi 5. - 11-esből, Piqué 65., ill. Tsygankov 75.)

H-csoport

A csoport állása: 1. Manchester United 6 pont, 2. RB Leipzig 6, 3. PSG 3, 4. Basaksehir 3

Basaksehir-Manchester United 2-1 (Demba Ba 13., Visca 40., ill. Martial 43.)

RB Leipzig-PSG 2-1 (Nkunku 42., Forsberg 57. - 11-esből, ill. Di María 6.) - kiállítva: Gueye 69., Kimpembee 95. (PSG)

BL: A Juventus kihasználta a hibákat, és könnyedén legyőzte a Fradit
A Bajnokok Ligája csoportkörének harmadik mérkőzésén a Ferencváros hazai pályán 4-1-es vereséget szenvedett a Juventustól.
Paks
Böde, Gévay, Könyves
Böde Dániellel és Gévay Zsolttal már megegyeztek a paksiak a közös folytatásról, azonban Könyves Norbert jövője kérdéses, mert a csatár még nem döntött a hosszabbításról. (Nemzeti Sport)
Schäfer András
Az német élvonalbeli Union Berlin meghosszabbította Schäfer András szerződését.
Ubochioma Meshack
Ubochioma Meshack a következő szezont is ZTE színekben tölti, az NB I-es klub lehívta a 22 éves nigériai támadó szerződésében lévő opciót.