MU: Mourinho győzelemmel, Ibra góllal debütált - videó, tabella

A Manchester United a Premier League első fordulójában 3-1-re nyert a Bournemouth vendégeként.
Csakfoci Admin 2016. augusztus 14., vasárnap 14:33
Szerző: Csakfoci Admin 2016. augusztus 14., vasárnap 14:33

Ez a mérkőzés volt Zlatan Ibrahimovic első meccse a PL-ben, és a svéd klasszis ebben a bajnokságban is góllal debütált. Korábban az olasz, a spanyol és a francia bajnokságban is betalált az első pályára lépése alkalmával. José Mourinho pedig a United edzőjeként mutatkozhatott be győzelemmel a bajnokságban.

Az első félidőben 0-1-et mutatott az eredményjelző, Mata a 40. percben szerezte meg a vezetést a "Vörös Ördögöknek". A második játékrész elején aztán gyorsan eldőlt a találkozó, előbb Rooney az 59., majd Ibrahimovic a 64. percben lőtt gólt, ezzel már 0-3 volt az állás, Smith a 69. percben ugyan szépített, de többre nem futotta a hazaiak erejéből.

Bournemouth – Manchester United 1-3  (A. Smith 69., ill. Mata 40., Rooney 59., Ibrahimovic 64.)

Arsenal – Liverpool 3-4 - a részletek és a gólok itt!

A szombati eredmények:

Manchester City – Sunderland 2-1 (Agüero 4. – 11-esből, McNair 87. – öngól, ill. Defoe 71.)
Hull City – Leicester City 2-1 (Diomande 46., Snodgrass 57., ill. Mahrez 47. – 11-esből)
Everton – Tottenham Hotspur 1-1 (Barkley 5., ill. Lamela 60.)
Burnley – Swansea City 0-1 (Fer 83.)
Crystal Palace – West Bromwich Albion 0-1 (Rondón 74.)
Middlesbrough – Stoke City 1-1 (Negredo 11., ill. Shaqiri 67.)
Southampton – Watford 1-1 (Redmond 58., ill. Capoue 9.)

Srdjan Blagojevic
Kazahsztánban arról írtak, hogy Alexander Sednev rövidesen távozik az Ordabasy csapatának éléről, utódja pedig a Debrecent irányító szerb szakember, Srdjan Blagojevic is lehet. (Серый CARDINAL)