Sárga lapot kapott a meccsen landoló ejtőernyős - ezen a videón pörög az internet

Szürreális jelent játszódott le egy lengyel bajnokin: egy ejtőernyős landolt a kezdőkörnél, a mutatványát sárga lappal "díjazta" a játékvezető.
Csakfoci Admin 2021. június 9., szerda 17:46
Szürreális jelent játszódott le egy lengyel bajnokin: egy ejtőernyős landolt a kezdőkörnél, a mutatványát sárga lappal "díjazta" a játékvezető.
Szerző: Csakfoci Admin 2021. június 9., szerda 17:46

Sürgősségi leszállást hajtott végre egy ejtőernyős a lengyelországi Elbląg Stadionban, miután az Olimpia Elbląg-Pisa Primavera Barczewo mérkőzés 66. percében támadásépítés közben egy ejtőernyős a pálya közepén, játék közben ért földet.

A játékvezető rövid időre megállította mérkőzést, a történtekre reagálva - a még a humorát is elővette - sárga lapot mutatott fel a játékot megzavaró "rendbontónak". Szerencsére nem történt sérülés, a találkozót a hazai csapat nyerte meg 6-3-ra.

Videón a nem mindennapi eset, és a landolás az ejtőernyős szemszögéből:

Átigazolások
Újpest
Nejc Gradišar
Nejc Gradišar egyiptomi hírek szerint egyelőre nem csatlakozhat az Újpest FC-hez.
Videoton
Újpestről jött fiatal
Középpályás poszton erősítette tovább keretét a Videoton: az Újpest FC játékosa, Geiger Bálint fél évre, kölcsönbe érkezett a fehérváriakhoz.
Fradi
Corbu érkezhet?
A ciprusi 24sports.com.cy szerint az FTC érdeklődik a Puskás korábbi, az APOEL jelenlegi székely-csángó születésű labdarúgója, Corbu Marius iránt. Az Üllői129 azonban cáfolt.
Tovább az összes átigazoláshoz