Bundesliga: Négy gól és Piatek-dupla a berlini derbin - videó

A Hertha házigazdaként 3-1-re legyőzte a 23. perctől emberhátrányban játszó Union Berlint a német labdarúgó-bajnokság 10. fordulójának pénteki nyitómérkőzésén, és ezzel megszakította fővárosi riválisának veretlenségi sorozatát.
Csakfoci Admin 2020. december 4., péntek 22:30
Szerző: Csakfoci Admin 2020. december 4., péntek 22:30

Bundesliga, 10. forduló

Hertha BSC-Union Berlin 3-1 (Pekarik 51., Piatek 74., 77., ill. Awoniyi 20.) - kiállítva: Andrich 24. (Union Berlin)

A vendégek a 20. percben jutottak vezetéshez, de három perccel később megfogyatkoztak. Az emberelőnybe került hazaiak az 51. percben egyenlítettek, majd a szünetben pályára lépő lengyel támadó, Krzysztof Piatek három perc alatt szerzett duplájával ellenfelük fölé kerekedtek.

Az Union Berlin szeptember 19-e után kapott ki ismét, azóta négyszer nyert és négyszer játszott döntetlent. (MTI)