MOSCOW, RUSSIA - JULY 01: Andres Iniesta of Spain gestures during the 2018 FIFA World Cup Russia Round of 16 match between Spain and Russia at Luzhniki Stadium on July 1, 2018 in Moscow, Russia. (Photo by Chris Brunskill/Fantasista/Getty Images)

Foci vb: Iniesta megható bejelentést tett a kiesés után

Soha többé nem lép pályára a spanyol nemzeti csapatban.
Dudás Gábor 2018. július 2., hétfő 10:11
MOSCOW, RUSSIA - JULY 01: Andres Iniesta of Spain gestures during the 2018 FIFA World Cup Russia Round of 16 match between Spain and Russia at Luzhniki Stadium on July 1, 2018 in Moscow, Russia. (Photo by Chris Brunskill/Fantasista/Getty Images)
Soha többé nem lép pályára a spanyol nemzeti csapatban.
Szerző: Dudás Gábor 2018. július 2., hétfő 10:11
A legfrissebb hírekért kövess minket a Csakfoci Google News oldalán is!

Ahogy arról beszámoltunk, a világbajnokság harmadik nyolcaddöntőjében, vasárnap a nagy esélyesnek tartott Spanyolország a rendes játékidőben és a hosszabbításban csak 1-1-es döntetlent ért el Oroszország ellen, 11-esekkel pedig a házigazda jutott tovább.

A kiesést követően tovább tetézte a spanyolok szomorúságát Andrés Iniesta bejelentése. A világbajnok és kétszeres Európa-bajnok középpályás megerősítette ugyanis azt, ami már a torna előtt is sejthető volt, azaz hogy a vb volt az utolsó nagy válogatott eseménye, sőt, az utolsó mérkőzését is Moszkvában játszotta le címeres mezben.

"Ez volt az utolsó meccsem a válogatottban. A befejezések néha sajnos nem álomszerűek - a karrierem legszomorúbb napja a mai" - fogalmazott iniesta.

A klubot is váltott 34 éves középpályás (a japán Vissel Kobe csapatában folytatja a barcelonai ikon) 2006-os bemutatkozása óta összesen 131 mérkőzésen viselte a spanyol mezt, ezeken a találkozókon 13 gólt szerzett, köztük azt, amely eldöntötte a hosszabbításban a 2010-es, Hollandia elleni világbajnoki döntőt.

Tippelj és nyerj az Oroszország-Horvátország negyeddöntővel!

Átigazolások
DAC
Új sportigazgató
A már eddig is a DAC-nál dolgozó belga Jan-Pieter Martens veszi át a sportigazgatói pozíciót az új szezontól.
Újpest
Tijanit megküldték
Muhamed Tijani Újpestre igazolását követően egy cseh portál nem éppen hízelgő portrét közölt róla, amelyben „renitens” játékosként és "félresikerült" igazolásaként jellemezték.
Maradna klubjánál
Gera Dániel
"Jelenleg úgy érzem, tartozom a szurkolóknak, ezért nem szeretném elhagyni a Persepolist" - mondta Gera Dániel (Bővebben itt!).
Tovább az összes átigazoláshoz