Bejelentették a Barcelonától távozó legendás középpályás érkezését.
Ahogy az várható volt az utóbbi napok hírei alapján, a japán élvonalbeli Vissel Kobe együttesében folytatja pályafutását Andrés Iniesta. A Barcelonától távozó ikonikus középpályás érkezését csütörtök délelőtt jelentette be a távol-keleti klub.
A 34 éves, világ- és Európa-bajnok futballista 22 év és 32 trófea után távozik karrierje eddigi egyetlen klubjától. A hírek szerint a spanyol 3 éves, 25-30 millió eurós éves fizetést hozó szerződést kaphatott a japánoknál.
ようこそイニエスタ!
— ヴィッセル神戸 (@visselkobe) May 24, 2018
Bienvenido Iniesta!
Welcome Iniesta!
Willkommen Iniesta!
Iniesta seja bem vindo!
ยินดีต้อนรับอิเนียสต้า!
잘오셨어요 이니에스타 !https://t.co/fXn41SrydR#vissel #BienvenidoIniesta #iniesta #WeAreKobe @andresiniesta8 pic.twitter.com/ok1mettKqj
Átigazolások
DAC
Új sportigazgató
A már eddig is a DAC-nál dolgozó belga Jan-Pieter Martens veszi át a sportigazgatói pozíciót az új szezontól.
Újpest
Tijanit megküldték
Muhamed Tijani Újpestre igazolását követően egy cseh portál nem éppen hízelgő portrét közölt róla, amelyben „renitens” játékosként és "félresikerült" igazolásaként jellemezték.
Maradna klubjánál
Gera Dániel
"Jelenleg úgy érzem, tartozom a szurkolóknak, ezért nem szeretném elhagyni a Persepolist" - mondta Gera Dániel (Bővebben itt!).