Foci vb: Panaszt emelt egy válogatott a FIFA-nál egy bíró és a videóbíró miatt

Az Egyiptomi Labdarúgó Szövetség hivatalos panaszt nyújtott be a nemzetközi szövetséghez a paraguayi játékvezető, Enrique Caceres ténykedése miatt.
Csakfoci Admin 2018. június 22., péntek 13:11
Az Egyiptomi Labdarúgó Szövetség hivatalos panaszt nyújtott be a nemzetközi szövetséghez a paraguayi játékvezető, Enrique Caceres ténykedése miatt.
Szerző: Csakfoci Admin 2018. június 22., péntek 13:11

A dél-amerikai bíró vezette a keddi, 3-1-es hazai sikerrel zárult Oroszország-Egyiptom csoportmérkőzést az oroszországi világbajnokságon, s az afrikai szövetség nézőpontja szerint nem megfelelően alkalmazta a szabályokat.

Hany Abo-Rida szövetségi elnök azt mondta, azért tiltakoznak, mert a játékvezető nem használta a videotechnikát azt követően, hogy Marvan Mohszennel szabálytalankodtak az orosz 16-oson belül, és szerinte az első hazai gól előtt is ellöktek egy egyiptomi játékost.

Az oroszok újabb sikerükkel bejutottak a nyolcaddöntőbe, az egyiptomiak pedig már biztosan búcsúznak a csoportkör után. (MTI)

Átigazolások
Légiósok
Tajti Mátyás
A román élvonalban szereplő FK Csíkszereda hivatalos felületein jelentette be, hogy szerződtette Tajti Mátyást.
DVSC
Yacouba Silué
Alig másfél év után távozhat Yacouba Silue, a DVSC elefántcsontparti csatára, aki az utóbbi időben kevés játéklehetőséget kapott a hajdúságiaknál.
DVSC
Fiatalok hosszabbítottak
A DVSC meghosszabbította Egri Imre, Kohut Máté és Tercza Gergő szerződését, míg Patai Dávid a többiekhez hasonlóan profi szerződést kapott - mindannyian rendszeresen meghívót kapnak az U-válogatottakba.  
Tovább az összes átigazoláshoz