Videoton - Újpest 2-2 - közvetítés

A négypontos Videoton az eddig kétszer döntetlent játszó Újpesttel mérkőzik. Kövesd a meccset a csakfoci.hu élő közvetítésével!
Csakfoci Admin 2017. július 30., vasárnap 17:33
Szerző: Csakfoci Admin 2017. július 30., vasárnap 17:33
Élőben a Vasas - Puskás Akadémia meccs itt!
Élőben a Fradi - Mezőkövesd bajnoki itt!

Vége a meccsnek!

94. perc: Henty lövését Pajovic védte nagy bravúrral.

88. perc: GÓL! Bal oldali beadás után Hadzic fejelt, a labda a kapufára, onnan Pajovicra, majd a kapuba került. 2-2

86. perc: GÓL! Scepovic fejelt a kapuba. 1-2

85. perc: Támad a Vidi, de úgy néz ki, ez a meccs már eldőlt.

76. perc: Sárga Bojovicnak.

71. perc: Windecker ugratta ki remekül a védők mögött kilépő Nagy Dánielt, aki az átvétel után a bal alsóba lőtt. 2-0

67. perc: Henty kapott remek labdát, de túl közel került Pajovichoz, így nem tudott a kapuba találni.

62. perc: Zsótér helyett Simon Krisztián.

61. perc: Novothny bepasszába csúszott bele Nego, szöglet jön.

60. perc: Maric került ziccerbe, de a becsúszó védő az utolsó pillanatban mentett.

58. perc: Obinna rúgta fel Negót, egyből villant a sárga lap.

57. perc: Barczi jön le, Maric váltja.

51. perc: Sárga lap Lazovicnak.

50. perc: Zsótér lőtt kapura becsúszva egy bal oldali beadást, de mellé célzott.

46. perc: Folytatódott a játék.

Mohl szabadrúgását Kovácsik védte, ezzel vége az első 45 percnek.

Windecker iramodott meg, az őt buktató Hadzic sárga lapot kapott. A hazaiak utolsó esélye a félidőben.

Henty lapos lövése Pajovicról pattant szögletre.

Támad az egyenlítésért a Videoton, de egyelőre az Újpest vezet.

Suljic ismétlését mentették az újpestiek.

Először kezdett a hazaiaknál a nemrég igazolt Henty.

8. perc: GÓL! Zsótér játszotta meg Nagy Dánielt, aki a tizenhatoson kívülről kilőtte a bal alsó sarkot. 0-1

5 perc után kiegyenlített a játék, támad a Vidi és az Újpest is.