Budapest, 2016. április 23. Az angyalföldi Vida Máté (j) és Korcsmár Zsolt elõtt a felcsúti Sallai Roland a labdával a labdarúgó OTP Bank Liga 32. fordulójában játszott Vasas - Puskás Akadémia mérkõzésen a budapesti Illovszky stadionban 2016. április 23-án. MTI Fotó: Koszticsák Szilárd

Vasas - Puskás Akadémia 2-0 - közvetítés

A múlt hétvégén Balmazújvárosban győzedelmeskedő Vasas az eddig egy pontot gyűjtő Puskás Akadémiát fogadja. Kövesd a meccset a csakfoci.hu-val!
Csakfoci Admin 2017. július 30., vasárnap 17:31
Szerző: Csakfoci Admin 2017. július 30., vasárnap 17:31

94. perc: Vége!

85. perc: Próbálkozik a Puskás, de kevés sikerrel.

79. perc: Ristevski helyett Vogyicska a pályán.

73. perc: GÓL! Egy szép támadás végén Vida ugratta ki Kulcsárt, aki elvitte a labdát  a kapus mellett és a hálóba gurított. 2-0.

71. perc: Ivószünet.

70. perc: Molnár gyenge lövését blokkolta Vaskó.

69. perc: A második félidőben többet van a labda a felcsútiaknál, de egyelőre meddő a fölényük.

64. perc: Murka gyanús körülmények között esett el a 16-oson belül, nincs 11-es.

63. perc: Pintér Attila a harmadik cseréjét is kihasználja, Polonkai váltotta Baloghot.

59. Cserélt a Vasas is. Lejött Remili, Kulcsár a pályán. James pedig Bereczet váltotta.

58. perc: Diallo-Radó csere a vendégeknél.

57. perc: Vaskó kapott sárgát.

52. perc: Diallo emelt fölé közelről, miután Knezevic bombája kipattant a felső lécről.

51. perc: Próbálkoznak a vendégek, de a hazai védelem egyelőre jól működik.

46. perc: Folytatják a csapatok. Cserélt a PAFC: Nagy helyén Szécsi.

45. perc: Szünet!

39. perc: GÓL! Remili beadása után Burmeister fejelt a bal sarokba 1-0.

28. perc: Ivószünet.

24. perc: Most Pavlov szélről leadott löketét nyomta oldalra.

20. perc: Szivacski lapos lövését fogta Hegedüs.

16. perc: Remili közeli lövése levágódott a védőkről.

12. perc: Murka adott be, Pavlov jó helyzetben nem találta el a labdát.

7. perc: Eddig aktívabb a Vasas.

3. perc: Berecz kemény, 19 méteres löketét védte Hegedüs

1. perc: Elkezdődött a mérkőzés.

KEZDŐCSAPATOK

Vasas: Kamenár - Burmeister, Vaskó, Ristevski - Murka, Szivacski - Vida, Berecz, Hangya - Pavlov, Remili

(cserék: Nagy G., Manjrekar, Ádám, Gaál, Vogyicska, Ferenczi, Kulcsár)

Puskás Akadémia: Hegedüs - Poór, Horvat, Heris, Spandler - Mevoungou - Molnár G., Balogh B., Knezevic, Nagy Zs. - Diallo

(cserék: Danilovic, Szécsi, Márkvárt, Radó, Polonkai, Bacelic-Grgic, Hegedűs J.)

Siófok
Vukmir távozott, megvan az utódja
Dragan Vukmir távozott a Siófok vezetőedzői posztjáról, utódja a legutóbb Ajkán dolgozó Jeney Gyula lett.
Figyelmeztetés a légiósoknak
Az NB I-es klub egy jogi szakértőn keresztül adott ki hivatalos közleményt a légiósok helyzetével kapcsolatban.