Ferencváros - Mezőkövesd 5-0 - közvetítés

Az NB I harmadik fordulójában az eddig nyeretlen Ferencváros a Mezőkövesdet fogadja a Groupama Arénában. Kövesd a meccset a csakfoci.hu-val!
Csakfoci Admin 2017. július 30., vasárnap 17:34
Szerző: Csakfoci Admin 2017. július 30., vasárnap 17:34

Vége a mérkőzésnek!

90. perc: Böde viszi be a kegyelemdöfést a kövesdieknek.

79. perc Mit hagyott ki Koszta! Koch rosszul hazagurított labdájára Koszta Márk csapott le, aki egy az egyben belerúgta a vetődő Dibuszba a labdát.

78. perc Csere: Novák Csanád érkezik Strestík helyére.

76. perc Nagy helyzet! Moutari lőhette volna meg 3. gólját, szélsebesen iramodott meg a bal oldalon, majd 3 szép cselt követően a kapu mellé lőtt.

70.perc Strestík beívelését két kövesdi játékos is a kapuba küldhette volna, ám sem Koszta, sem Tóth nem tudott élni a lehetőséggel.

68. perc Leandro helyett Koch a pályán. A Ferencváros kihasználta utolsó cserelehetőségét is.

65. perc Priskin elhagyja a játékteret, helyére Böde Dániel érkezik,

63. perc: Csernik remek labdát kapott a jobb oldalon, majd befele cselezgetett, s végül kapura is lőtt, a kövesdi kapus azonban könnyedén fogta.

61. perc: Csernik indította Botkát, aki a kapuba gurított. Les miatt azonban érvénytelenítették a találatot.

58. perc Moutari lerántásáért kap lapot Farkas.

56. perc Varga beadására Leandro érkezett, de nem talált kaput.

53. perc GÓL! Hudák rossz passzát elcsípték a ferencvárosi támadók, Varga Roland pedig senkitől sem zavartatva meglőtte mai 2. gólját is! 4-0

49. perc: Szépíthetett volna a Mezőkövesd, Strestík szabadrúgása nem sokkal ment mellé.

47. perc: Rui Pedro eresztett meg egy életerős lövést, ám a labda nem talált kaput.

46. perc: Folytatódik a mérkőzés!

Letelt a 2 perc hosszabbítás. Félidő.

Egy beívelést követően Cseri próbálta kapura lőni a labdát, ám helyette Batikot találta el. Szabadrúgás kifele.

Priskin talpalt oda keményen Tóth Bencének, azonban a lap elmaradt.

Gorriarrán kapott sárga lapot.

A 39. percben Keita kap sárga lapot szabálytalanságáért, mikor is megakadályozta a ferencvárosi játékos továbbhaladását.

Tóth rúgott kapura szabadrúgásból, a labda azonban a kapu fölé szállt.

Gorriarán került a földre, jelenleg áll a játék.

TIZENEGYES, GÓL! Moutari harcolt ki büntetőt, azonban nem a sértett, hanem Varga Roland volt a kiválasztott, aki a kapu jobb oldalába gurított.

GÓL! Varga indítását Csernik érte be, egy kis cselezgetés után lőtte be középre a labdát, ahol a mezőkövesdi védők nem tudtak felszabadítani, Moutari pedig köszönte szépen.

Varga Roland beadását követően Rui Pedro fejelt kapura, de a labda elkerülte azt. A játékos megsértült, a fejét fogva feküdt a földre.

Priskin és Csernik szép kényszerítője nyomán utóbbi lódult meg a kapu felé, Keita azonban szép becsúszással szerelte. Szöglet következik.

A mérkőzés irama kissé lelassult, a Ferencváros birtokolja többet a labdát.

Csere! A megsérült Gera Zoltán helyére Csernik érkezik.

Egy bal oldali szögletet követően fejelt Priskin, a labda azonban a kapu felé szállt.

GÓL! Moutari iramodott meg a bal szélen, majd a kapuig vezetve a labdát szép gólt szerzett.

Keita szabálytalansága most nem ért sárga lapot, egy figyelmeztetéssel megúszta.

Jó iramban kezdődik a mérkőzés, komoly helyzet azonban még egyik oldalon sem alakult ki.