Utánpótlás: Magyar fiatallal a kezdőben nyert Ifjúsági FA-kupát az angol csapat

Farkas Patrikkal a soraiban nyerte meg az Lancashire Ifjúsági FA-kupát a Blackburn Rovers.
Csakfoci.hu 2024. március 13., szerda 19:42
Farkas Patrikkal a soraiban nyerte meg az Lancashire Ifjúsági FA-kupát a Blackburn Rovers.
Szerző: Csakfoci.hu 2024. március 13., szerda 19:42
A legfrissebb hírekért kövess minket a Csakfoci Google News oldalán is!

A magyar utánpótlás-válogatott középpályás, Farkas Patrik az angol Blackburn Rovers ifjúsági csapatának kezdőjében kapott szerepet a Lancashire Ifjúsági FA-kupa döntőjében, melyet a Blackburn 3-0-ra megnyert a Bolton Wanderers U18-as csapata ellen.

Farkas 76 percet kapott együttesében, ahova 2022 nyarán igazolt a Liverpooltól. A fiatal futballistát azt megelőzően 2021 tavaszán szerződtették a Vörösök, Magyarországon Szegeden és Kecskeméten játszott.

Olvastad már?
Utánpótlás: Mesterhármas és Varga Barnás gól is született a Fradi 6-1-es Újpest-verésén - videó
Gólik Benjámin mesterhármasig jutott az FTC UTE elleni bajnokiján.
Elolvasom

 

Átigazolások
Sallai Roland
Nyomul a Fulham
A TRT Spor szerint a Fulham ismét konkrét ajánlatot tehet a Galatasaray alapembere, Sallai Roland játékjogáért.
NB I
Észt edző érkezik?
A lengyel Motor Lublin másodedzői pozícióját elhagyó Gert Remmelt az NB I-ben nevezhetik ki vezetőedzőnek - értesült az NSO, amely szerint a DVSC-nél lehet képben az 50 éves észt tréner.
Fradi
Arzani visszatért
A Melbourne City hivatalos honlapján tette közzé, hogy a Fraditól kölcsönvett Daniel Arzani visszatért a zöld-fehérekhez.
Tovább az összes átigazoláshoz