A kispesti Soltész Dominikot választották meg a VII. Honvéd Kupa legjobb játékosának.
Nem először szerepelt dán csapat az idén hetedik alkalommal megrendezett Honvéd kupán, hiszen korábban a négyszer rajthoz álló Aalborg két alkalommal győzni is tudott. Idén újoncot avatva, a Bröndby is mérette magát a többi csapattal, és bejutott a fináléba.
A döntőben magabiztos játékkal, a mérkőzésen szinte végig irányítva legyőzték az izrael Maccabi Petah Tikvát. A harmadik helyért a szerb Partizan Belgrád és a Honvéd játszott, amelyen a kispestiek végül alulmaradtak.
A negyedik helyezés mellett a kispestiek nem szomorkodhatnak, hiszen a kupa legjobb játékosának a honvédos Soltész Dominikot választották meg.
Átigazolások
Paks
Rutinos kapus és fiatal védő érkezhet?
Kuzma Hunor, a Békéscsaba védője és Rácz Gergő, a Honvéd hálóőre egyaránt pályára lépett a Paks első felkészülési mérkőzésén, a Kelen ellen 10-1-re megnyert találkozón.
KTE/Csíkszereda
Czékus Ádám
A kecskeméti Czékus Ádám Csíkszeredára igazolt.
ZTE
Edzőjelölt
A 41 éves, portugál Filipe Celikkaya az egyik esélyes a ZTE edzői posztjára, aki jelenleg a Chicago Fire szakmai stábjában dolgozik, korábban pedig a Sportingnál is tevékenykedett. (NSO)