Újabb magyar fiatal kerülhet Angliába - a Liverpool teszteli

Az ETO U16-os csapatának kapusát, Onódi Ákost várják próbajátékra a Premie League-klubnál.
Budai László 2017. február 1., szerda 14:55
Az ETO U16-os csapatának kapusát, Onódi Ákost várják próbajátékra a Premie League-klubnál.
Szerző: Budai László 2017. február 1., szerda 14:55

 

Az ETO U16-os csapatának kapusát, Onódi Ákost a Premier League-ben szereplő Liverpool csapata hívta vissza próbajátékra - számolt be róla az eto.hu. A nemzetközi ETO U16 Kupa legjobb kapusa és a 2016-os Fehér Miklós díj nyertese az első alkalommal olyan jó teljesítményt mutatott, hogy ismét lehetőséget kapott, hogy bizonyítson a szigetországban.

A Vörösök korábban több magyar fiatalt is foglalkoztattak, és Gulácsi Péter személyében tehetséges magyar kapus is volt a Liverpoolnál. Sőt, az együttesnek most is van magyar hálóőre Bogdán Ádám személyében, igaz, ő már profi labdarúgóként szerződött a legendás klubhoz.

A csakfoci éppen ma gyűjtötte össze azokat a fiatal magyarokat, akik még 20 esztendős koruk előtt külföldre igazoltak, és jelenleg is ott bizonyítanak.

Összefoglaló cikkünket itt olvashatod – kattints!

Tedd okostelefonod főképernyőjére a csakfoci-t - kattints ide!

 
Átigazolások
Légiósok / Ferencváros
Lisztes Krisztián
Egy frankfurti lap szerint Lisztes Krisztián németországi jövője is tét lehet a Ferencvárosnál eltöltött kölcsönidőszaka alatt.
Légiósok
Gulácsi nagy riválisa távozhat
Ha hosszabbít Gulácsi Péterrel az RB Leipzig, belga kapusriválisa valószínűleg távozik a német csapattól a Sky szerint.
Ajka
Az edző után a klubvezetőt is leváltották
Bujtor Balázs lett az FC Ajka Kft. új ügyvezetője, aki Soós Imrét váltja a poszton.
Tovább az összes átigazoláshoz