Fotó: mlsz.hu

U19: Vezetett, de nem tudott nyerni a magyar válogatott a lettországi Eb-selejtezőn

A magyar U19-es válogatott Lettországban kezdte meg szereplését az Eb-selejtező minitornán.
Csakfoci.hu 2023. október 11., szerda 19:05
Fotó: mlsz.hu
A magyar U19-es válogatott Lettországban kezdte meg szereplését az Eb-selejtező minitornán.
Szerző: Csakfoci.hu 2023. október 11., szerda 19:05

Az első félidő nem hozott gólt, majd a második játékrész elején Okekét buktatták a tizenhatoson belül, amiért a játékvezető 11-est ítélt. A büntetőt Major Marcell, a Puskás Akadémia játékosa értékesítette. Nem örülhettünk azonban sokáig, mivel a hazaiak az 55. percben egyenlítettek. A folytatásban egyik csapat sem tudta megszerezni a győztes találatot, így maradt az 1-1.

A csoport másik meccsén Norvégia 10-0-ra verte Gibraltárt.

Az elitkör eléréséhez a csoport első két helyén kell végezni. A mieink legközelebb Gibraltár ellen játszanak, majd Norvégia ellen zárják a tornát.

U19, Eb-selejtező

Lettország - Magyarország 1-1 (Cesnieks 55., ill. Major 47 - 11-esből)

Magyarország: Pécsi - Bodnár (Boros 45.), Komlósi, Kocsis, Kokovai - Okeke, Tóth, Vingler (Cibla 85.) - Klausz, Pintér (Mohos 46.), Major (Szvoboda 65.)

Neked ajánljuk
Átigazolások
Légiósok
Nego klubot válthat
Loic Nego szerződése június 30-án jár le a Le Havre-nál. A magyar válogatott sajtótájékoztatóján elmondta, egyelőre nem tudja, marad-e a következő idényben is a francia klubnál. (m4sport.hu)
Diósgyőr
Kovács Zoltán visszatért
Több mint tíz év után újra az egykori válogatott csatár, Kovács Zoltán lett a DVTK sportigazgatója.
Ferencváros
Versenyfutás a brazilért
Az FTC ukrajnai kiszemeltjére két nagynevű rivális is rárepülhet.
Tovább az összes átigazoláshoz