U19: Vezetett, de nem tudott nyerni a magyar válogatott a lettországi Eb-selejtezőn

A magyar U19-es válogatott Lettországban kezdte meg szereplését az Eb-selejtező minitornán.
Csakfoci.hu 2023. október 11., szerda 19:05
Szerző: Csakfoci.hu 2023. október 11., szerda 19:05

Az első félidő nem hozott gólt, majd a második játékrész elején Okekét buktatták a tizenhatoson belül, amiért a játékvezető 11-est ítélt. A büntetőt Major Marcell, a Puskás Akadémia játékosa értékesítette. Nem örülhettünk azonban sokáig, mivel a hazaiak az 55. percben egyenlítettek. A folytatásban egyik csapat sem tudta megszerezni a győztes találatot, így maradt az 1-1.

A csoport másik meccsén Norvégia 10-0-ra verte Gibraltárt.

Az elitkör eléréséhez a csoport első két helyén kell végezni. A mieink legközelebb Gibraltár ellen játszanak, majd Norvégia ellen zárják a tornát.