U17-es Eb: Már 200 forintért is lehet jegyet venni a mieink meccseire

A magyar U17-es válogatott május 3-án kezdi meg szereplését a horvátországi korosztályos Európa-bajnokságon. Az MLSZ összegyűjtött néhány fontos tudnivalót a mérkőzésekre elutazó szurkolók számára.
Privacsek András 2017. április 20., csütörtök 19:49
A magyar U17-es válogatott május 3-án kezdi meg szereplését a horvátországi korosztályos Európa-bajnokságon. Az MLSZ összegyűjtött néhány fontos tudnivalót a mérkőzésekre elutazó szurkolók számára.
Szerző: Privacsek András 2017. április 20., csütörtök 19:49
A legfrissebb hírekért kövess minket a Csakfoci Google News oldalán is!

U17-es válogatottunk a hazai Eb-selejtező elitkör megnyerésével 11 év után jutott ki újra a korosztály Európa-bajnokságára, és 15 másik válogatottal együtt készülhet a májusi, horvátországi tornára. A magyar csapat május 3-án, 14.00 órától Nagygoricán, a franciák ellen játssza le első mérkőzését, három nappal később, május 6-án 16.00 órától a zágrábi Lučko Stadionban a skótok, majd május 9-én 16.00 órától, szintén a Lučko Stadionban a feröeriek lesznek a mieink ellenfelei.

A mérkőzésekre szóló jegyeket interneten már most meg lehet vásárolni, személyesen pedig a meccsek helyszínén felállított jegyeladási pontokon, amelyek a találkozók előtt 3 órával nyitnak ki.

 

A mérkőzésekre a belépők két kategóriában állnak rendelkezésre, elhelyezkedéstől függően 5 vagy 10 horvát kunába (aktuális árfolyamon átszámolva 210 vagy 420 forintba) kerülnek. A jegyvásárláshoz – interneten és személyesen vásárolva is – meg kell adni a személyes adatokat (név, születési idő, születési hely, személyi igazolvány vagy útlevél száma). Egy vásárló legfeljebb 10 jegyet igényelhet. A nagygoricai stadion befogadóképessége 8000 fő, a zágrábi Lučko-stadionba viszont csak 1500 szurkoló fér be.

A magyar válogatott csoportmérkőzései:

Május 3., Radnik Stadion, Nagygorica
Magyarország–Franciaország, 14.00

Május 6., Lučko Stadion, Zágráb
Skócia–Magyarország, 16.00

Május 9., Lučko Stadion, Zágráb
Feröer-szigetek–Magyarország, 16.00

Átigazolások
Légiósok
Loic Nego elköszönt
Loic Nego Instagram-oldalán köszönt el a francia Le Havre szurkolóitól.
ZTE
Távozott a védő
A ZTE bejelentette, hogy a télen igazolt portugál védő, André Ferreira szerződése lejárt, a klub pedig nem élt a kontraktusban szereplő kivásárlási opcióval, így távozik a csapattól.
Kazincbarcika
Három érkező
A Kazincbarcika három tapasztalt labdarúgó érkezését jelentette be. Az érkezők között van Gresó Mátyás, Palincsár Martin és Hudák Martin.
Tovább az összes átigazoláshoz