A szlovák válogatottat is legyőzték a magyar fiatalok

A szlovákiai Négy Nemzet Kupa második játéknapján a házigazdákat győzte le csapatunk.
Privacsek András 2018. április 18., szerda 19:19
A szlovákiai Négy Nemzet Kupa második játéknapján a házigazdákat győzte le csapatunk.
Szerző: Privacsek András 2018. április 18., szerda 19:19
A legfrissebb hírekért kövess minket a Csakfoci Google News oldalán is!

A szenci viadal első játéknapján, kedden a finneket győzte le 5-2-re Belvon Attila együttese, a második játéknapon pedig Szlovákia ellen nyertünk hasonló különbséggel - írja az mlsz.hu. A mérkőzés első félideje kiegyenlített játékot hozott, de a nagyobb helyzetek a mieink előtt adódtak, ezeket azonban elhibáztuk.

A fordulás után feljavult a teljesítményük, irányítottuk a játékot, és Molnár Roland duplájával valamint Kovács Mátyás akciógóljaival 3-0-ra megnyertük a találkozót. Pénteken a lengyelek elleni mérkőzéssel zárul a viadal.

- Visszafogottabban játszottunk, mint a finnek ellen, több volt a technikai hiba, valamint a védekezésben, a játéképítésben is többet hibáztunk. A háromgólos győzelem szép eredmény, a játékban azonban szeretnénk előrelépni a lengyelek elleni pénteki mérkőzésre - nyilatkozta a találkozó után Belvon Attila.

Szlovákia-Magyarország 0-3 (0-0)

Magyarország: Horváth Kornél - Fodor Péter, Szujó Attila, Rabi Dániel, Fűzfői Márk (Török Kevin, 41.) - Molnár Roland, Bényei Ágoston (Alaxai Áron, 67.), Vogyicska Bálint (Kispál Tamás, 63.), Bakos Zsombor (Sós Máté, 41.) - Varga Donát (Kovács Mátyás, 55.), Németh Dániel (Sztojka Dominik, 55.)

Gólszerzők: Molnár Roland (2), Kovács Mátyás

Átigazolások
Magyar foci
Sidibe visszatért
Hajdúsámsonban folytatja a Loki korábbi közönségkedvence, Ibrahima Sidibe.
Légiósok
Bősze Levente
A Como végleg megvásárolta Bősze Leventét a Dunaszerdahelytől.
KBSC
Az első érkező
Kazincbarcikán folytatja pályafutását az NB III Észak-Keleti csoportjában szereplő FC Tiszaújváros házi gólkirálya, Varjas László.  
Tovább az összes átigazoláshoz