Magyar sikerek: A Puskás Akadémia megnyerte a Puskás-Suzuki-kupát, a Honvéd a bronzérmes

Mindkét résztvevő magyar csapat éremmel zárta a Puskás-Suzuki-kupát, a felcsúti együttes először hódította el a trófeát.
Csakfoci Admin 2021. július 30., péntek 18:21
Mindkét résztvevő magyar csapat éremmel zárta a Puskás-Suzuki-kupát, a felcsúti együttes először hódította el a trófeát.
Szerző: Csakfoci Admin 2021. július 30., péntek 18:21

A Puskás Akadémia győzelmével zárult a 14. alkalommal megrendezett Puskás-Suzuki-kupa: a csoportkört 10-1-es gólaránnyal, hibátlanul abszolváló felcsúti együttes a szintén veretlen, portugál Sporting CP-t győzte le 1-0-ra a rangos nemzetközi U17-es torna fináléjában.

A döntőt eldöntő gól a mérkőzés 8. percében született: az egész kupán remekül futballozó Kiss Norbert indította Grubert, aki egy az egyben vezette Diogo Pinto kapusra a labdát, s bár lövése elsőre a jobb kapufát találta el, a kipattanót már a hálóba vágta (1–0).

A torna délutáni bronzmérkőzésén a Budapest Honvéd 3-0-ra győzte le a horvát Eszéket Szűcs, László és Rácz góljaival.

A Puskás Akadémia a torna története során először hódította el a győztesnek járó trófeát.

A 14. Puskás-Suzuki-kupa végeredménye:

1. Puskás Akadémia
2. Sporting CP
3. Budapest Honvéd
4. NK Osijek
5. KRC Genk
6. Bayern München
7. Flamengo
8. Csíkszereda

Átigazolások
DVTK
Radenkovic marad az edző
Kovács Zoltán elmondta, hogy a stabilitást mindig előnyben részesíti, ezért a vereség ellenére sem gondolkodik Vladimir Radenkovic leváltásában.
Liverpool
Szoboszlait marasztalják
A Liverpool kész magasabb fizetést is adni Szoboszlai Dominiknak, akivel szeretnének minél előbb új szerződést kötni.
Ferencváros
Naby Keita
Bár korábban úgy tűnt, az FTC alighanem hosszú távon is számol Naby Keitával, két németországi cikk szerint már nem olyan biztos, hogy marad az NB I-ben.
Tovább az összes átigazoláshoz