Fotó: Németh Tamás

Ifjúsági BL: A magyar fiatal tökéletes lövése is kellett a negyeddöntőbe jutáshoz - videó

Németh Hunor higgadtan értékesítette a maga 11-esét, ezzel hozzájárulva a Köbenhavn továbbjutásához.
Budai László 2024. február 28., szerda 10:10
Fotó: Németh Tamás
Németh Hunor higgadtan értékesítette a maga 11-esét, ezzel hozzájárulva a Köbenhavn továbbjutásához.
Szerző: Budai László 2024. február 28., szerda 10:10

Magyar játékossal, a 16 éves Németh Hunorral a soraiban jutott be az Ifjúsági Bajnokok Ligája negyeddöntőjébe az FC Köbenhavn. A dán csapatban kezdőként lépett pályára az alapembernek számító Németh a keddi, Zsolna elleni, idegenbeli összecsapáson, amelyet a koppenhágai együttes 1-1-es eredmény után, 11-esekkel fordított a maga javára.

A 11-esek során ráadásul Némethre is főszerep hárult, ő végezhette el a harmadik rúgást, amely során nagyon magabiztosan lőtte a labdát a bal felső sarokba. Mivel a szlovák csapat játékosai közül ketten is hibáztak, míg a Köbenhavn első négy rugója egyaránt betalált, így Németh együttese ünnepelhette a negyeddöntőbe való továbbjutást.

A Köbenhavn majd a Salzburg-Nantes párharc győztesével találkozik a legjobb nyolc között.

Átigazolások
Békéscsaba
Márkus távozik
Az NB II-es Békéscsaba közös megegyezéssel szerződést bontott Márkus Attilával, aki 2024 nyara óta 12 meccsen lépett pályára.
Fradi
Tóth a Newcastle-nek is kell
A Chronicle Live úgy tudja, a Newcastle is élénken figyeli Tóth Alexet, aki tökéletesen beleillene a klub profiljába.
Újpest
Mudražija lehet a megmentő?
A tavaly remek idényt produkáló, de a Dinamóba szerződése óta csak a kispadon ücsörgő Robert Mudražijával hozták szóba a lilákat Horvátországban.
Tovább az összes átigazoláshoz