Egyre nagyobb bajba kerül az NB II-ben kiesőhelyen álló Haladás. A korábbi edző feljelentette a klubot az MLSZ-nél.
A csakfoci.hu információi szerint Supka Attila, a Haladás korábbi vezetőedzője feljelentette a Magyar Labdarúgó-szövetségnél a szombathelyi klubot, mivel több havi járandósággal tartoznak neki.
Mint ismert, a Haladás hosszú hónapok óta anyagi gondokkal küzd. Az előző szezonban az élvonalból kiesett csapatnál nyáron az NB II-es indulás is veszélybe került. Végül azonban a Haladás elindult a másodosztályban, de 20 mérkőzés alatt mindössze 15 pontot gyűjtött és a 18. kiesőhelyen áll.
A szezont a Supkával kezdte Haladás, október végén azonban felbontották a szerződését.
Olvastad már?

Haladás: Megvan az új ügyvezető igazgató - ő volt az egyedüli jelölt
A Szombathelyi Haladás szerda délelőtt tulajdonosi taggyűlést tartott, melyen Séllei Árpádot nevezték ki a futballklub ügyvezető igazgatójává.
Elolvasom
Neked ajánljuk
Átigazolások

Videoton FC Fehérvár
Huszti külföldi ajánlatra vár
Huszti András menedzsere az NSO-nak elmondta, hogy a játékos ugyan egy fehérvári erőnléti edzővel készül, de a külföldi folytatás a terv. Ciprusi, holland és német alacsonyabb osztályú klubbal tárgyalnak.

Légiósok
Megvan Koszta új csapata
Hivatalossá vált, hogy új csapatot talált magának Koszta Márk, akinek a szerződtetését bejelentette az izraeli élvonalban szereplő Hapoel Petah Tikva.

DAC
Bősze Olaszországban
Hivatalos: a DAC fiatal magyarját, Bősze Leventét - végleges vételi opcióval - egy évre kölcsönvette a Serie A-s Como. A transzferhez a FIFA ámenje is kellett, miután a játékos még csak 16 éves.