Két hónap után távozik a Haladás magyar válogatott játékosa

Szerződést bontottak a középpályással, aki szinte kihagyhatatlan játékos volt az idényben eddig a szombathelyieknél.
Dudás Gábor 2017. augusztus 31., csütörtök 17:48
Szerződést bontottak a középpályással, aki szinte kihagyhatatlan játékos volt az idényben eddig a szombathelyieknél.
Szerző: Dudás Gábor 2017. augusztus 31., csütörtök 17:48
A legfrissebb hírekért kövess minket a Csakfoci Google News oldalán is!

A csakfoci.hu információi szerint szerződést bontott egymással a Haladás és Simon Ádám. A viharos napokat átélő, egy edzőváltáson és némi üzengetésen is átesett szombathelyi klub 27 éves, 3-szoros magyar válogatott középpályása június végén lett negyedszer a Hali játékosa, de úgy tudjuk, eddig tartott szerepvállalása és minden bizonnyal külföldön folytathatja pályafutását.

Pedig a zöld-fehéreknél eddig alapembernek számított Simon, mind a hét eddigi bajnokin kezdőként lépett pályára, igaz, négyszer le is cserélték.

A címeres mezben legutóbb 2015 júniusában szerepelt futballista a Palermo, a Bari és a Videoton játékosa is volt korábban, az előző idény második felét pedig az NB I-től búcsúzó Gyirmótnál töltötte.

 

FRISS: A Haladás nemrég hivatalosan is megerősítette hírünket, közös megegyezéssel bontották fel a középpályás egyébként 4 évig szóló kontraktusát.

Átigazolások
Haladás
Hosszabbítás
Simon Ádámmal hosszabbított a Haladás. A klub vezetőedzője további 3 évre írt alá a zöld-fehéreknél.
Ex-Fradi
Blazic hazaigazolt
Miha Blazic a szlovén élvonalbeli NK Maribor játékosa lett.
Szeged
Jobbvédőt igazoltak
Dragan Cubra Szegeden folytatja pályafutását. A szerb és magyar állampolgársággal is rendelkező jobboldali szélsővédő korábban a Ferencváros NB III-as csapatában 63 alkalommal lépett pályára.
Tovább az összes átigazoláshoz