Fotó: molfehervarfc.hu
Egy rossz mozdulat következtében Achilles-ín szakadást szenvedett a fehérváriak brazil középpályása.
Súlyos sérülést szenvedett Alef a MOL Fehérvár FC ausztriai edzőtáborában, ennek következtében a brazil középpályásra hosszú kihagyás vár.
– Alef a hétfő délutáni edzésen egy rossz mozdulat következtében sajnos Achilles-ín szakadást szenvedett.
A szükséges műtéti beavatkozást követően rehabilitációja előreláthatólag több hónapot vesz majd igénybe – tájékoztatta a klubhonlapot dr. Kovács Tibor csapatorvos.
A 27 éves játékos két évvel ezelőtt érkezett a Vidihez a portugál SC Bragától, az elmúlt idényekben összesen 44 tétmérkőzésen lépett pályára, ezeken két gólt és öt asszisztot jegyzett.
Olvastad már?
A Vasasnak ismét sikerült megszereznie a Fradi nagy tehetségét - hivatalos
A Fradi fiatalja, Iyinbor Patrick a tavalyi szezon után ismét Angyalföldön tölthet egy évet, ezúttal már az első osztályban.
Elolvasom
Átigazolások
NB III
Milovanovic az edző
Az elmúlt években Lipcsei Péter segítőjeként a Soroksárnál dolgozott Dejan Milovanovic mentheti meg az NB III-as Pénzügyőrt a kieséstől.
Visszatérhet a korábbi Fradi-tréner
Thomas Doll
Indonéz sajtóhírek szerint a Persija Jakarta visszahozná vezetőedzőnek Thomas Dollt.
Storck visszatér?
Újra kinevezhetik volt klubjánál
Vészhelyzet és edzőváltás a belga Cercle Brugge-nél – Bernd Storck lehet újra a megmentő.