Fotó: mlsz.hu

U21-es válogatott: Megsérült a Puskás-díjas támadó, újabb MTK-játékos csatlakozott a kerethez

A vasárnapi edzésen megsérült a Budafoki MTE játékosa, Zsóri Dániel, aki így kihagyja a szerdán kezdődő Európa-bajnokságot.
Nyikes Zoltán 2021. március 22., hétfő 17:22
Fotó: mlsz.hu
A vasárnapi edzésen megsérült a Budafoki MTE játékosa, Zsóri Dániel, aki így kihagyja a szerdán kezdődő Európa-bajnokságot.
Szerző: Nyikes Zoltán 2021. március 22., hétfő 17:22
A legfrissebb hírekért kövess minket a Csakfoci Google News oldalán is!

Hétfő délután a Magyar Labdarúgó Szövetség a hivatalos oldalán jelentette be, hogy a részben hazai rendezésű U21-es Európa-bajnokságra készülő magyar válogatott támadója, Zsóri Dániel a vasárnapi edzésen megsérült, és az orvosi vizsgálatok után kiderült, hogy nem lehet ott a szerdán kezdődő kontinensviadalon.

Az MLSZ hozzátette, hogy Gera Zoltán szövetségi edző az

MTK Budapest csatárát, Bíró Bencét hívta meg a Telkiben készülő keretbe a biztonsági tartalékok közül.

Varju Benedek, Kata Mihály, Mezei Szabolcs és Palincsár Martin után így már az ötödik MTK-játékos csatlakozik az U21-es válogatotthoz.

Olvastad már?
Edzőváltás Győrben: Korábbi NB I-es szakember érkezett Csató helyére - hivatalos
Már nem Csató Sándor irányítja a másodosztály 11. helyén álló együttest.
Elolvasom
Átigazolások
ZTE
Az új edző
A Sportingnál és a Sahtar Donyecknél is megfordult Filipe Celikkaya lett a ZTE vezetőedzője.
DVTK
Vallejo távozott
Közös megegyezéssel szerződést bontott a DVTK és Alexander Vallejo.    
Sepsi
Keita érkezett
Az elefántcsontparti Aboubakar Keita Sepsiszentgyörgyön folytatja pályafutását. A 28 éves védekező középpályás 1+1 évre kötelezte el magát. Korábban a DVTK, a Nyíregyháza és az Újpest játékosa is volt.
Tovább az összes átigazoláshoz