Fotó: eto.hu

Edzőváltás Győrben: Korábbi NB I-es szakember érkezett Csató helyére - hivatalos

Már nem Csató Sándor irányítja a másodosztály 11. helyén álló együttest.
Nyikes Zoltán 2021. március 22., hétfő 18:02
Fotó: eto.hu
Már nem Csató Sándor irányítja a másodosztály 11. helyén álló együttest.
Szerző: Nyikes Zoltán 2021. március 22., hétfő 18:02
A legfrissebb hírekért kövess minket a Csakfoci Google News oldalán is!

Az elmúlt fordulók eredménytelensége, illetve a mutatott játék miatt a másodosztályban szereplő ETO FC Győr vezetősége és Csató Sándor közös megegyezéssel szerződést bontottak - jelentette be hétfő délután a győri klubhonlap.

A közlemény meg is nevezte az utódot: a keddi naptól már dr. Dobos Barna irányítja a csapatot, szerződése 2022.06.30-ig szól.

A klubhonlap kiemeli, az új edző legfontosabb feladata, hogy a 2020/21-es szezon hátralévő kilenc mérkőzésén felmérje azt, hogy kik azok a játékosok, akikre a következő szezonban is lehet számítani, illetve megtalálja azokat a hiányposztokat, ahova a nyáron célzottan tud igazolni az NB II-es klub.

– Nagyon örülök, hogy egy ilyen nagymúltú, tradicionális klubhoz kerültem. A következő időszak feladata a csapat felmérése és a jövőévi keret összeállítása ahhoz, hogy jobb eredményt érjen el a klub, mint amit az elmúlt években sikerült – mondta az eto.hu-nak Dobos, aki legutóbb a másodosztályú Szeged-Csanád Grosics Akadémiánál dolgozott, korábban pedig megfordult Zalaegerszegen és Dunaújvárosban is.

Átigazolások
ZTE
A DVSC-ből igazoltak
A ZTE bejelentette a 19 éves Rácz István érkezését Debrecenből. A fiatal belső védő 3+1 éves szerződést kötött a zalaiakkal.
Fradi
Az edzőtábori keret
Nagy Barnabás, Cebrail Makreckis és Júlio Romao sem utazott el a zöld-fehérekkel az ausztriai edzőtáborba.
MTK/Honvéd
Fiatal támadó vált
Az MTK Budapestnél folytathatja pályafutását Nyers Ádám, a Honvéd fiatal támadója, aki nemrég eldöntötte a Vasas elleni NB II-es szuperrangadót. (nb1.hu)
Tovább az összes átigazoláshoz