Kádár Tamás akár törött orral is pályára lépne az Ukrán Kupában.
Egyelőre nem tudni, eltört-e az orra a Dinamo Kijev magyar válogatott védőjének, Kádár Tamásnak. A játékos péntek este a Sahtar elleni ukrán rangadón szenvedett orrsérülést, többször ápolni kellett, és a hajrában le is cserélték.
„Remélem, nincs komolyabb baj. De akármi is lesz, szerdán kupameccset játszunk, és pályára lépek. Ha kell, maszkban játszom” – nyilatkozta Kádár az m4sport.hu-nak a meccs után.
A Dinamo Kijev április 26-án, szerdán az Ukrán Kupa elődöntőjének első mérkőzésén a Mykolaiv otthonában lép pályára, míg a másik ágon Sahtar-Dnipro párharc van, így akár a kupafináléban visszavághatnak mostani vereségükért Kádárék.
Átigazolások
Kisvárda
Sietős az edzőkérdés
"(...) legkésőbb a tavaszra szeretném megtalálni az utódomat, hiszen a téli átigazolási időszakban sportigazgatóként rengeteg munkám lesz" - mondta Révész Attila az NSO-nak.
DVSC
Külföldi klubok radarján a magyar középpályás
Sajtóhírek szerint Szűcs Tamás iránt több klub is érdeklődik, az egyik az MLS-ben szereplő New England Revolution lehet.
DVSC
Egyre közelebb a tulajdonosváltás?
A haon.hu közzétett egy fotót, amin nagyon úgy tűnik, hogy a Stockport ügyvezető igazgatója, Simon Wilson látható a debreceni stadionban.