A Puskás Akadémia magyar válogatott hátvédje, Spandler Csaba szárkapocscsonttörést szenvedett a keddi, Törökország elleni U21-es Eb-selejtezőn.
Mint ismeretes, a magyar U21-es válogatott Törökország ellen 2–1-es vereséggel búcsúzott az Európa-bajnoki selejtezősorozattól a Pancho Arénában. A mérkőzést beárnyékolja a Puskás Akadémia saját nevelésű labdarúgójának súlyosnak tűnő sérülése.
A pfla.hu tájékoztatása alapján Spandler Csaba a meccs 68. percében súlyos sérülést szenvedett, mentővel szállították kórházba. Az orvosi diagnózis beigazolta a felcsútiak félelmét, a fiatal védőre szárkapocscsont-törés miatt műtét vár, amit a székesfehérvári Szent György Kórházban hajtanak végre rajta.
Olvastad már?

A 3. helyet is bukta a magyar U21-es válogatott - fordítottak a törökök
A magyar U21-es labdarúgó-válogatott 2-1-re kikapott Törökországtól az Európa-bajnoki selejtezősorozat zárófordulójában, kedden, ezzel a negyedik helyen végzett csoportjában.
Elolvasom
Neked ajánljuk
Átigazolások

Diósgyőr
Ismet légiós az orvosin
Sikerrel zárultak a tárgyalások a DVTK és a ZTE között a zalaiak támadója, Yohan Croizet ügyében, és a 33 éves francia már orvosi vizsgálaton is járt a miskolciaknál. (Nemzeti Sport)

Nyíregyháza
Belső védőt igazoltak
Hivatalos honlapján jelentette be az NB I-ben szereplő Nyíregyháza, hogy 1+1 éves szerződést kötött az ETO korábbi csapatkapitányával, Eneo Bitrivel.

Fradi
Kajánt kölcsönadták
Az FTC bejelentette, hogy a most futó szezonra kölcsönadta Kaján Norbertet a román élvonalbeli Csíkszeredának.