Thomas Dollnak akár három hétig is nélkülöznie kell Otigba Kennethet.
Jó játékkal mutatkozott be Otigba Kenneth a Ferencvárosban, amely 2-0-ra győzött a lett Jelgava elleni Európa Liga-párharc első, budapesti mérkőzésén. A nyáron igazolt védő azonban a 80. percben a földön maradt, és sérülés miatt le is kellett őt cserélni. A Fradi vezetőedzője, Thomas Doll szerint hosszabb kihagyás is várhat rá.
„Kenneth is megsérült most, lehet, hogy kiesik három hétre” – nyilatkozta a német mester a találkozót követő sajtótájékoztatón, amikor arról is beszélt, hogy egy balhátvéd, illetve egy középpályás is érkezhet még a zöld-fehérekhez.
Átigazolások
Légiósok
Styles jövője
A nyári átigazolási időszak érdekes lehet Callum Styles számára.
Puskás Akadémia
Két finn légiós jövője is kérdéses?
A Helsingin Sanomat c. finn lap szerint Urho Nissilä és Mikael Soisalo felcsúti jövője is kétségessé vált a magyarországi kormányváltással.
Légiósok
Szoboszlai az új szerződéséről
Szoboszlai Dominik tisztázta új szerződésének helyzetét a Liverpoolnál – és egyértelműen hosszú távon maradna a klubnál.