Fotó: Liverpool C

Szoboszlai is nézte a Sztárboxot, az is kiderült, kinek szurkolt - fotó

A Liverpool magyar játékosának barátja is ringbe lépett.
Nyikes Zoltán 2024. szeptember 16., hétfő 12:02
Fotó: Liverpool C
A Liverpool magyar játékosának barátja is ringbe lépett.
Szerző: Nyikes Zoltán 2024. szeptember 16., hétfő 12:02

Az RTL-en futó Sztárbox új évadának harmadik adását Szoboszlai Dominik is figyelemmel követte, a ringbe lépett ugyanis jó barátja, Törőcsik Dániel tetoválóművész, akinek az ellenfele Veréb Tamás színész és énekes volt a férfi középsúly kategóriában.

A Liverpool magyar válogatott játékosa az Instagram-sztorijában is megosztotta, hogy nézte Törőcsik meccsét, amit végül barátja a harmadik menetben technikai KO-val meg is nyert.

Mint ismert, Szoboszlai egész mellkasát beborító tetoválása idén februárban készült el Törőcsik Dániel által, aki korábban azt is felfedte, mit jelent ez az alkotás.

– Az egész útját, ami az ő karrierje, onnantól kezdve, hogy megszületett, elkezdett focizni, és amilyen mentalitással megy ezen a rögös, de sikeres úton - ezt szerette volna képekben magára varratni. Egy történetet mesél el balról jobbra haladva a tetoválás, egészen a születésétől, ki tudja, hogy meddig, a csillagokig, amit csak el lehet még érni – mondta Törőcsik, aki elárulta, honnan az ismertség Szoboszlaival.


Fotó: instagram.com/szoboszlaidominik
Olvastad már?
Marco Rossi is megszólalt Sallai klubváltása kapcsán: "Minden szempontból teljes értékű sztárjátékos"
Sallai Roland a török átigazolási időszak utolsó napján szerződött Freiburgból a Galatasarayhoz. A török Fanatik egy olyan edzőt kérdezett meg a magyar válogatott támadó kapcsán, aki igazán jól ismeri őt: Marco Rossit.
Elolvasom

 

Neked ajánljuk
Átigazolások
Videoton FC Fehérvár
Huszti külföldi ajánlatra vár
Huszti András menedzsere az NSO-nak elmondta, hogy a játékos ugyan egy fehérvári erőnléti edzővel készül, de a külföldi folytatás a terv. Ciprusi, holland és német alacsonyabb osztályú klubbal tárgyalnak.
Légiósok
Megvan Koszta új csapata
Hivatalossá vált, hogy új csapatot talált magának Koszta Márk, akinek a szerződtetését bejelentette az izraeli élvonalban szereplő Hapoel Petah Tikva.
DAC
Bősze Olaszországban
Hivatalos: a DAC fiatal magyarját, Bősze Leventét - végleges vételi opcióval - egy évre kölcsönvette a Serie A-s Como. A transzferhez a FIFA ámenje is kellett, miután a játékos még csak 16 éves.
Tovább az összes átigazoláshoz