Fotó: paksifc.hu
A Paks szurkolói dönthetik el, mi legyen a klub új kabalaállatának neve.
Korábban írtunk róla, hogy a Paks sajtótájékoztatóján bemutatták a klub kabalaállatát, egy három hónapos kuvaszt, amelyet a Magyar Kuvasz Fajtagondozó Egyesülettől kap a klub.
A kutya nevét a szurkolók választhatják ki, öt alternatívából - írta a paksifc.hu. Szavazni július 10-ig lehet, hiszen a Paks július 11-én már Európa-liga-selejtező mérkőzést vív a román Corvinul ellen hazai pályán.
A következő nevekre lehet voksolni:
- Betyár
- Pamacs
- Vitéz
- Hunor
- Ficak
Szavazni ide kattintva tudsz!
Olvastad már?

Fradi: Bejelentették az új szponzor érkezését - hivatalos
A csapat a 2024/25-es szezon BL-selejtező sorozatát július 23-án, kedden kezdi meg hazai pályán. A SUPERZ. Budapest ezen a mérkőzésen debütál, mint mezszponzor.
Elolvasom
Neked ajánljuk
Átigazolások

Budafoki MTE
A DVTK-tól vettek kölcsön játékost
Hivatalos Facebook-oldalán jelentette be a Budafok, hogy kölcsönvette az U18-as magyar válogatott védőt, Lajcsik Vencelt. A Diósgyőr játékosa az előző szezont az NB I-be feljutó Kazincbarcikánál töltötte, szintén kölcsönben.

Szeged-Csanád Grosics Akadémia
Utánpótlás-válogatott játékos érkezett
A Szeged-Csanád Grosics Akadémia szerződtette a Puskás Akadémiától az utánpótlás-válogatott középpályást, Miskolczi Domonkost. (szeged-grosicsakademia.hu)

Nyíregyháza
Négyen távoztak
Hivatalos Facebook-oldalán közölte a Nyíregyháza, hogy Pinte Patrik, Németh Barnabás, Horváth Kevin és Ronaldo Deaconu is távozik a csapattól.