Fotó: RTL (képernyőmentés)
Az óriási adok-kapokból a korábbi csatár jött ki győztesen.
Nem akármilyen boxmeccset vívott egymással a korábbi, 42-szeres magyar válogatott Torghelle Sándor, valamint a többek között Szoboszlai Dominikkal is együtt dolgozó tetoválóművész, Törőcsik Dániel. A nagy ütések találkozóját az ex-labdarúgó nyerte, aki ugyan egyszer szintén padlót fogott, de ő maga háromszor ütötte le ellenfelét, így kevesebb mint egy menet alatt legyőzte Törőcsiket. Ezzel Torghelle a Sztárbox bajnoka is lett férfi középsúlyban.
Videón a meccs
Átigazolások
Ex-Fradi
Gartenmann Olaszországban?
Sajtóhírek szerint Stefan Gartenmann közel áll ahhoz, hogy az olasz másodosztályú Sampdoria játékosa legyen.
BVSC
Szélső érkezett
Az NB II-ben szereplő BVSC szerződtette a ZTE-től távozó 21 éves szélsőt, Papp Csongort.