Fotó: RTL (képernyőmentés)

K.O.: Torghelle egy menet alatt 3-szor padlóztatta ellenfelét, így lett a Sztárbox királya - videó

Az óriási adok-kapokból a korábbi csatár jött ki győztesen.
Budai László 2024. november 4., hétfő 11:45
Fotó: RTL (képernyőmentés)
Az óriási adok-kapokból a korábbi csatár jött ki győztesen.
Szerző: Budai László 2024. november 4., hétfő 11:45

Nem akármilyen boxmeccset vívott egymással a korábbi, 42-szeres magyar válogatott Torghelle Sándor, valamint a többek között Szoboszlai Dominikkal is együtt dolgozó tetoválóművész, Törőcsik Dániel. A nagy ütések találkozóját az ex-labdarúgó nyerte, aki ugyan egyszer szintén padlót fogott, de ő maga háromszor ütötte le ellenfelét, így kevesebb mint egy menet alatt legyőzte Törőcsiket. Ezzel Torghelle a Sztárbox bajnoka is lett férfi középsúlyban. 

Videón a meccs

Átigazolások
Légiósok
Pászka nyitott külföldre
A Csíkszeredát erősítő Pászka Lóránd így beszélt közeljövőjéről: "Szeretnék közel lenni a családomhoz, de ha a foci úgy adja, akkor nincs ellenemre a külföldi váltás sem." (fradi.hu)
Légiósok
Kovács céljai
Kovács Bendegúz következő célja, hogy az AZ második csapatában kezdő tudjon lenni, és minél többet eddzen a felnőttekkel. A hétvégén először került be az élvonalbeli együttes meccskeretébe. (NSO)
Légiósok
Sallai újabb kérői
Török sajtóhírek szerint Sallai Roland iránt egyre nagyobb az érdeklődés - már a Bundesligából is keresik.
Tovább az összes átigazoláshoz