Fotó: MTI/Hegedüs Róbert
Több magyar válogatott futballista is kilátogatott Azahriah pénteki koncertjére.
Sokakat tart lázban napjaink egyik legfelkapottabb magyar énekese, Azahriah, hiszen a népszerű zenész péntektől vasárnapig (május 24-26 között) három nap alatt háromszor ad koncertet Budapesten, a Puskásban Arénában.
A pénteki "nyitónapon" több magyar válogatott futballista is feltűnt a kilátogatók között: a Nemzeti Sporthoz eljutott olvasói fotón látszik, hogy Szoboszlai Dominik, Varga Barnabás (Szoboszlai előtt) és Kalmár Zsolt (Szoboszlai balján) is várta a nézőtérről a koncert kezdését.

Olvastad már?
Szoboszlai és Dzsudzsák váratlanul megjelent Budapest egyik kedvenc szórakozóhelyén és hatalmas bulit csaptak - videó
Szoboszlai még a dj-pult mögé is beállt.
Elolvasom
Átigazolások
Szentlőrinc
Érkező a Vasastól
Tovább bővült az NB II-es Szentlőrinc kerete: a 18 esztendős támadó, Gruber Robin Vasas FC-től igazolt a klubhoz. (szentlorincse.hu)
NB I
Hazai átigazolási hírek
NB I-es átigazolási körkép: így állnak a magyar élvonal klubjai a nyári érkezők, a távozók és a jelöltek terén.
Olaszország
Costantinót kinevezték
Marco Rossi korábbi segítője, Giovanni Costantino (legutóbb Bishkek City) lett az U16-os olasz válogatott új szövetségi edzője.