68 évesen lesz negyedszer is apa a magyar válogatott korábbi csapatkapitánya

A kislányt Szofi névre keresztelik.
Csakfoci.hu 2025. március 10., hétfő 17:10
A kislányt Szofi névre keresztelik.
Szerző: Csakfoci.hu 2025. március 10., hétfő 17:10
A legfrissebb hírekért kövess minket a Csakfoci Google News oldalán is!

Örömhírt közölt a korábbi magyar válogatott csapatkapitány, Nagy Antal hamarosan újra apa lesz, kislánya húsvét hétfőn születik meg.

- Boldogságom duplán teljes, hiszen az ünnep mellett együtt örvendünk majd a csöppségnek a feleségemmel, Nikolett-tel. Nem egy véletlen áldott állapotról van szó, mert ezt a kisbabát terveztük a nálam 25 évvel fiatalabb nejemmel.

Engem aztán nem lehet azzal vádolni, hogy nem tettem meg mindent a népességszaporításért...

- mondta a Borsnak az 1986-os világbajnokságon is pályára lépő egykori labdarúgó.

A 68 éves, korábbi Budapest Honvéd játékos másik három gyermeke már felnőtt, külföldön élnek. Nagy Antal elmondása szerint ők is nagyon várják a kis Szofi érkezését.

Olvastad már?
Magyar válogatott: A Fradi tinije és Dárdai Bence mellett nagy visszatérőknek is küldött meghívót Rossi - itt a keret
A magyar válogatott szövetségi kapitánya a két, 19 éves magyar labdarúgó mellett ismét meghívta Botka Endrét, Szalai Attilát és Callum Stylest.
Elolvasom
Átigazolások
ZTE
Az új edző
A Sportingnál és a Sahtar Donyecknél is megfordult Filipe Celikkaya lett a ZTE vezetőedzője.
DVTK
Vallejo távozott
Közös megegyezéssel szerződést bontott a DVTK és Alexander Vallejo.    
Sepsi
Keita érkezett
Az elefántcsontparti Aboubakar Keita Sepsiszentgyörgyön folytatja pályafutását. A 28 éves védekező középpályás 1+1 évre kötelezte el magát. Korábban a DVTK, a Nyíregyháza és az Újpest játékosa is volt.
Tovább az összes átigazoláshoz