Nemcsakfoci: Nyolgólos győzelmet aratott a Veszprém a SEHA Ligában

A Telekom Veszprém házigazdaként nyolc góllal legyőzte a horvát PPD Zagreb csapatát a férfi kézilabda SEHA Liga alapszakaszának szombati játéknapján.
Csakfoci Admin 2019. szeptember 7., szombat 21:43
A Telekom Veszprém házigazdaként nyolc góllal legyőzte a horvát PPD Zagreb csapatát a férfi kézilabda SEHA Liga alapszakaszának szombati játéknapján.
Szerző: Csakfoci Admin 2019. szeptember 7., szombat 21:43

A regionális nemzetközi bajnokság egyetlen magyar résztvevőjének ez volt a második mérkőzése, az első fordulóban a fehérorosz Meskov Breszt otthonában nyert egy góllal.

A hazaiaknál a horvát Manuel Strlek és a szlovén Blaz Blagotinsek is öt gólt dobott. (MTI)

Eredmény:
Telekom Veszprém-PPD Zagreb (horvát) 36-28 (17-15)

Átigazolások
Topolya
Szivics irányíthat
Szerb lapértesülések szerint az élvonalbeli Topolya új vezetőedzőt nevez ki Szivics Tomiszláv személyében.
Ferencváros
Legendát válthat Keane
Martin O’Neill szerint Robbie Keane minden adottsággal rendelkezik ahhoz, hogy a skót Celtic következő vezetőedzője legyen.
Légiósok
Keresztes maradna a briteknél
A továbbiakban is Nagy-Britanniában szeretne futballozni Keresztes Krisztián, a Dundee United középhátvédje.
Tovább az összes átigazoláshoz