Nemcsakfoci: Nadalnak három meccslabda sem volt elég

A korábbi világelső Rafael Nadal a nyolcaddöntőben búcsúzott az acapulcói tenisztorna 1,9 millió dollár (528 millió forint) összdíjazású férfi versenyében, miután szettelőnyről kikapott az ausztrál Nick Kyrgiostól.
Csakfoci Admin 2019. február 28., csütörtök 9:28
A korábbi világelső Rafael Nadal a nyolcaddöntőben búcsúzott az acapulcói tenisztorna 1,9 millió dollár (528 millió forint) összdíjazású férfi versenyében, miután szettelőnyről kikapott az ausztrál Nick Kyrgiostól.
Szerző: Csakfoci Admin 2019. február 28., csütörtök 9:28

A 17-szeres Grand Slam-bajnok spanyol - aki első tornáján szerepel az elvesztett Australian Open-döntő óta - az első két mérkőzéslabdát fogadóként bukta el, a harmadikat viszont a saját szervájánál.

A 2005-ös és 2013-as bajnok Nadal tíz bréklabdájából csak egyet tudott kihasználni, és a döntő szett rövidítésében már 6-3-ra vezetett. A világranglistán a 72. helyre csúszott Kyrgios 3-3-ra javította mérlegét a mallorcai sztár ellen. (MTI)

Végeredmény, férfiak, nyolcaddöntő:

Kyrgios (ausztrál)-Nadal (spanyol, 1.) 3:6, 7:6 (7-2), 7:6 (8-6)

Neked ajánljuk
Átigazolások
PMFC
Külföldön a magyar fiatal
A PMFC saját nevelésű játékosa, a klub U16-os csapatának kapitánya, Andruskó Adrián a horvát élvonalbeli NK Osijek akadémiáján folytatja pályafutását.
Videoton FC Fehérvár
Huszti külföldi ajánlatra vár
Huszti András menedzsere az NSO-nak elmondta, hogy a játékos ugyan egy fehérvári erőnléti edzővel készül, de a külföldi folytatás a terv. Ciprusi, holland és német alacsonyabb osztályú klubbal tárgyalnak.
Légiósok
Megvan Koszta új csapata
Hivatalossá vált, hogy új csapatot talált magának Koszta Márk, akinek a szerződtetését bejelentette az izraeli élvonalban szereplő Hapoel Petah Tikva.
Tovább az összes átigazoláshoz