A címvédő Ferencváros 20-11-re nyert az újonc Szeged vendégeként a férfi vízilabda szerdai nyitófordulójában.
A Bajnokok Ligája- és Magyar Kupa-győztes zöld-fehérek legeredményesebb játékosa a nyáron igazolt Zalánki Gergő volt négy góllal. (MTI)
E.ON férfi ob I, 1. forduló
A csoport:
Szegedi VE - FTC-Telekom Waterpoolo 11-20 (2-5, 3-3, 3-6, 3-6)
Tatabánya - PannErgy-Miskolci VLC 4-17 (0-2, 1-4, 0-6, 3-5)
B csoport:
Kaposvári VK - RacioNet-Honvéd 6-12 (2-1, 2-4, 1-5, 1-2)
Átigazolások
ETO / DVSC / Szentlőrinc
Afrikai tehetségek érkezhetnek
Három guineai tehetség Magyarországra szerződik: Seydouba Bangoura az ETO-hoz igazol, N'Fanly Camara a DVSC-nél folytatja, Alseny Camara pedig a Szentlőrinc játékosa lesz. (Cherif Sow)
NB I
Hazai átigazolási hírek
NB I-es átigazolási körkép: így állnak a magyar élvonal klubjai a nyári érkezők, a távozók és a jelöltek terén.
DVSC
2 kapus érkezett
A DVSC szerződtette Tuska Bálintot és Póser Dánielt.