Nemcsakfoci: Hibátlan magyar továbbjutás a vízilabda-BL-ben

Mindhárom meccsén győzelmet aratott a rendező A-Híd OSC-Újbuda, így csoportelsőként jutott tovább a férfi vízilabda Bajnokok Ligája második selejtezőköréből.
Dudás Gábor 2019. szeptember 15., vasárnap 15:29
Mindhárom meccsén győzelmet aratott a rendező A-Híd OSC-Újbuda, így csoportelsőként jutott tovább a férfi vízilabda Bajnokok Ligája második selejtezőköréből.
Szerző: Dudás Gábor 2019. szeptember 15., vasárnap 15:29
A legfrissebb hírekért kövess minket a Csakfoci Google News oldalán is!

Miután 22 góllal legyőzte a német Potsdam együttesét a férfi vízilabda Bajnokok Ligája-selejtező második körének budapesti négyes tornáján, az A-Híd OSC-Újbuda a folytatásban is hibátlan maradt.

Vad Lajos csapata a második meccsén az orosz Szintez Kazanyt győzte le 14-6-ra - a magyar bajnoki ezüstérmes legjobbja a nyáron szerződtetett szerb olimpiai bajnok, Andrija Prlainovic volt négy góllal -, majd a szintén orosz Dinamo Moszkva sem okozott gondot (14-7) az újbudai gárdának - írja a sport.ujbuda.hu.

A harmadik, vasárnap délelőtti találkozón a házigazda már biztos csoportelsőként csobbanhatott medencébe, és az ezúttal 3 találatig jutó Prlainovic vezérletével győzött magabiztosan. Az A-Híd-OSC-Újbuda csapata három győzelemmel, csoportelsőként menetelt a Bajnokok Ligája harmadik selejtezőkörébe.

A harmadik forduló (szeptember 21. és 23.) sorsolását kedden tartják majd.

Átigazolások
ETO / DVSC / Szentlőrinc
Afrikai tehetségek érkezhetnek
Három guineai tehetség Magyarországra szerződik: Seydouba Bangoura az ETO-hoz igazol, N'Fanly Camara a DVSC-nél folytatja, Alseny Camara pedig a Szentlőrinc játékosa lesz. (Cherif Sow)
NB I
Hazai átigazolási hírek
NB I-es átigazolási körkép: így állnak a magyar élvonal klubjai a nyári érkezők, a távozók és a jelöltek terén.
DVSC
2 kapus érkezett
A DVSC szerződtette Tuska Bálintot és Póser Dánielt.
Tovább az összes átigazoláshoz