Nemcsakfoci: Davis marad a Veszprém edzője - hivatalos bejelentés

A Telekom Veszprém élt a hosszabbítási opcióval, így a következő szezonban is a spanyol David Davis irányítja a férfi kézilabdacsapatot.
Dudás Gábor 2019. február 28., csütörtök 14:00
A Telekom Veszprém élt a hosszabbítási opcióval, így a következő szezonban is a spanyol David Davis irányítja a férfi kézilabdacsapatot.
Szerző: Dudás Gábor 2019. február 28., csütörtök 14:00
A legfrissebb hírekért kövess minket a Csakfoci Google News oldalán is!

"A mai napon hivatalossá vált, hogy a David Davis szerződésében szereplő plusz egy évre vonatkozó opció lehívásra kerül a Veszprém Handball Team Zrt. által, így a 2019/20-as szezonban is a spanyol szakember irányítja majd az együttest"

- a döntésről csütörtökön honlapján adott tájékoztatást a klub, amely kiemelte: a 42 éves szakember tavaly októberben érkezett az együtteshez, amely immár 16 meccs óta veretlen.

Davis játékosként 2005-ben világbajnok, 2006-ban, 2008-ban és 2009-ben - a Ciudad Reallal - Bajnokok Ligája-győztes volt. Visszavonulása után, 2014-ben került a macedón Vardar Szkopjéhoz, ahol előbb a férfi, majd a női csapatnál tevékenykedett. Tavaly május óta az egyiptomi férfi válogatott szövetségi kapitánya.

A Veszprémnél Ljubomir Vranjes örökét vette át, az együttes jelenleg a bajnokságban a második helyen áll, tíz ponttal elmaradva a címvédő MOL-Pick Szegedtől, amely hárommal több mérkőzést játszott. A Bajnokok Ligájában a veszprémiek egy körrel a csoportkör zárása előtt szintén a második helyen vannak - és ha szombaton a lengyel Vive Kielce vendégeként nem szenvednek vereséget, akkor ott is végeznek -, a folytatásban pedig a negyeddöntőbe jutásért játszanak. (MTI)

Átigazolások
Haladás
Hosszabbítás
Simon Ádámmal hosszabbított a Haladás. A klub vezetőedzője további 3 évre írt alá a zöld-fehéreknél.
Ex-Fradi
Blazic hazaigazolt
Miha Blazic a szlovén élvonalbeli NK Maribor játékosa lett.
Szeged
Jobbvédőt igazoltak
Dragan Cubra Szegeden folytatja pályafutását. A szerb és magyar állampolgársággal is rendelkező jobboldali szélsővédő korábban a Ferencváros NB III-as csapatában 63 alkalommal lépett pályára.
Tovább az összes átigazoláshoz