Fotó: facebook.com/osksepsi
Gheorghe fejese Sepsi-győzelmet ért a Farul Constanta ellen.
Megszerezte történelme negyedik trófeáját, egyben második Szuperkupa-győzelmét a Sepsi OSK, amely a Farul Constantát győzte le egy nullára.
A sepsiszentgyörgyiek a gól nélküli első félidőt követően a fordulás után két perccel szerezték meg a vezetést, miután Ciobotariu jobbról érkező beadását fejelte öt méterről a jobb sarokba a berobbanó Gheorghe.
A hátralévő időben a konstancaiak már nem tudtak egyenlíteni, így sorozatban másodszor hódította el a Román Szuperkupát a Sepsi, amelynél Tamás Márk és Varga Roland sem kapott játéklehetőséget ezúttal.
A mérkőzés összefoglalója
Így ünnepelt a Sepsi
Olvastad már?
Felkészülés: Félollós gólt lőttek a Diósgyőrnek, nehéz falat volt a német ellenfél - videó
Két góllal bizonyult jobbnak a német másodosztályú Nürnberg a Diósgyőrtől.
Elolvasom
Átigazolások
Újpest
Markgráf távozhat
A dán FC Köbenhavn csapatánál köthet ki az Újpest egyik nyári szerzeménye, Markgráf Ákos. (Lila Sector)
Légiósok
Geiger külföldön
A horvát másodosztályú Karlovac bejelentette, hogy megállapodtak az Újpesttel arról, hogy Geiger Bálint a szezon végéig kölcsönben a klubot erősíti.
ETO
Vitális távozhat
Vitális Milán, az ETO középpályása a görög címvédőnél, az AEK Athénnál folytathatja pályafutását. (NSO)