Fotó: facebook.com/osksepsi
Gheorghe fejese Sepsi-győzelmet ért a Farul Constanta ellen.
Megszerezte történelme negyedik trófeáját, egyben második Szuperkupa-győzelmét a Sepsi OSK, amely a Farul Constantát győzte le egy nullára.
A sepsiszentgyörgyiek a gól nélküli első félidőt követően a fordulás után két perccel szerezték meg a vezetést, miután Ciobotariu jobbról érkező beadását fejelte öt méterről a jobb sarokba a berobbanó Gheorghe.
A hátralévő időben a konstancaiak már nem tudtak egyenlíteni, így sorozatban másodszor hódította el a Román Szuperkupát a Sepsi, amelynél Tamás Márk és Varga Roland sem kapott játéklehetőséget ezúttal.
A mérkőzés összefoglalója
Így ünnepelt a Sepsi
Olvastad már?
Felkészülés: Félollós gólt lőttek a Diósgyőrnek, nehéz falat volt a német ellenfél - videó
Két góllal bizonyult jobbnak a német másodosztályú Nürnberg a Diósgyőrtől.
Elolvasom
Átigazolások
Ex-Fradi
Gartenmann Olaszországban?
Sajtóhírek szerint Stefan Gartenmann közel áll ahhoz, hogy az olasz másodosztályú Sampdoria játékosa legyen.
BVSC
Szélső érkezett
Az NB II-ben szereplő BVSC szerződtette a ZTE-től távozó 21 éves szélsőt, Papp Csongort.
Vidi
2 támadó érkezhet
A Csakfoci információi szerint Nagy Dominik és Cipf Dominik is a Videoton játékosa lehet.