Fotó: fehervarfc.hu

Vidi: NB I-es rutinnal is rendelkezik a legújabb erősítés - hivatalos

A Vasas korábbi bajnoka Fehérvárra írt alá.
Nyikes Zoltán 2025. június 27., péntek 13:33
Fotó: fehervarfc.hu
A Vasas korábbi bajnoka Fehérvárra írt alá.
Szerző: Nyikes Zoltán 2025. június 27., péntek 13:33
A legfrissebb hírekért kövess minket a Csakfoci Google News oldalán is!

Továbbra is mozgalmasan alakul a pénteki nap a fehérváriaknál, azok után, hogy egy játékos távozott a Puskás Akadémiához, három pedig érkezett Felcsútról, újabb erősítést jelentettek be. Hivatalossá vált ugyanis, hogy a jobb oldalon bevethető Murka Benedek a Vidiben folytatja pályafutását - adta hírül a fehervarfc.hu.

Az NB I-es és NB II-es rutinnal is rendelkező játékos az elmúlt három évet a másodosztályú Csákvárnál töltötte, de azt megelőzően megfordult a Vasasnál, amely Siófokra és Ajkára is kölcsönadta. A középpálya és a védelem jobb oldalán is otthonosan mozgó labdarúgó tagja volt a 2014/15-ös idényben NB II-es bajnoki címet nyert Vasasnak, de utánpótláskorában játszott az olasz Cataniában és Újpesten is.

Murka korábban rendszeresen volt tagja az utánpótlás-válogatottaknak, az U18-tól kezdve az U21-ig folyamatosan számítottak rá.

Olvastad már?
Magyar bajnoka is lett a Juventusnak: "Minél erősebb az ellenfél, annál többet hoz ki belőlem"
Mozgalmas fél évet tudhat maga mögött a télen a Juventushoz igazoló Jakab Mátyás. A 16 éves hálóőr bajnokságot nyert a Juve korosztályos csapatával, amelyben a Real Madrid ellen debütált. Erről, valamint a beilleszkedéséről és a jövőről is beszélt a Csakfocinak a fiatal kapus.
Elolvasom
Átigazolások
Kecskemét
Szerződésbontás
Papp Milánnal közös megegyezéssel szerződést bontott a Kecskemét. A 24 éves játékos összesen 2 mérkőzésen játszott a klubnál.
DVTK
Két rutinos játékos távozhat
A DVTK-ból Holdampf Gergő és Tamás Márk is távozhat. Előbbit az NB II egyik újonc feljutója, a Gyirmót csábítja, míg Tamás távozni szeretne a klubtól. (BOON)
Fradi
Átalakulás
Kisebb kerettel, csökkentett bérköltségekkel kell dolgoznia az idei évben a labdarúgócsapatnak, amelynél nem tudnak pénzért játékost igazolni - árulta el Kubatov Gábor FTC-elnök. (Blikk)
Tovább az összes átigazoláshoz